Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Korai lenne az első csók? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne az első csók? És milyen is? Csókról pár kérdésem

Figyelt kérdés

14 évesen korai az első csók?

Aki már csókolózott, az nemérezte azt, hogy az a csók idő rövidebb lett volna, mint amennyi valójában is volt? És az normális, hogy vágyom a következőre? És nemtudom jól csináltam e az egészet hisz ez az első :D és megmondván egyáltalán nemtudom mit csináltam :D a ti elsőtök hol és hány évesen történt? Köszi a választ! 14/L



2016. szept. 10. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai.

Mikor jó a csók, akkor én is azt érzem, és teljesen normális:D

Az enyém 15 évesen volt, egy randi féleségen voltam a fiúval aki tetszett, és a végén megcsókolt:) nagyon jó volt:D

2016. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem korai.

Normális hogy vágysz a következőre. Nekem az első csókom 13 évesen történt mikor éppen a közelben lévő fesztiválra készültem a szobámba és ott volt velem a fiú is aki tetszett és én is neki. Mikor ki akartam menni gyengéden megfogta a csuklóm és magához húzott igazából ez csak szájra puszi volt. Az igazi csók az kb fél órával utánna volt egy másik szobába ahol szintén csak ketten voltunk.

2016. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SIDLER22 ***** válasza:
100%

7 éves voltam. Amolyan gyerekszerelem :D aztán rávettem minden hülyeségre. Komolyabb nem lett belőle persze mert még azt se tudtam miaz a szex, de smároltunk. És nem túl jól úgyhogy nem élveztem. De azért csináltuk mert unatkoztunk :D

16/F

2016. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem én 5 hónpaja csókolóztam először a 12.születésnapom után 1 nappal és jó volt amúgy a barátnőm szülinapi partiján volt
2017. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!