Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Pont ma van 2 hónapja, hogy megcsókoltuk egymást a legjobb barátommal.Akkor még nem éreztem iránta semmit, bár én csókoltam meg.Azután rájöttem, hogy mégis érzek valamit...és elmondtam neki.De akkor még nem álltam készen arra, hogy járjak valakivel, így mondtam, kell nekem idő.Már egyfolytában mondogattuk egymásnak egy idő után, hogy szeretlek.Már tényleg járni akartam vele. (úgy csináltunk,mint akik járnak, csók, szeretlek, minden egyéb, persze nem feküdtünk le egymással) De a szüleimet ismerve megtiltottak volna tőle.Annak ellenére is, hogy legjobb barátom volt eddig, és jól ismerték.Ez ment már fél hónapja, amikor is suli előtt pár nappal elkezdett kerülni.Suliban pedig ez csak fokozódott.Nem akarta, hogy megöleljem, nem akarta, hogy megcsókoljam stb. Beszéltem vele, és azt mondta, hogy időre van szüksége, mert nem biztos az érzéseiben.Azóta nem is mondta nekem, hogy szeretlek.Ma megtudtam, hogy nem áll még készen egy párkapcsolatra.Megkérdeztem, hogy akkor adjak-e neki időt.Azt válaszolta, hogy igen, az jó lenne.Érdekelt, hogy utána talán összejöhetne-e a dolog, és azt mondta, igen, talán.Teljesen össze vagyok omolva.Ez normális?Még mind a ketten fiatalok vagyunk, ezért számítottam erre, de, hogy ennyire mélyen érintsen, arra nem.Érzem, hogy ő az igazi...nem egyszer voltam már szerelmes az utóbbi években úgy igazán (ilyen könnyen szerelembe esős fajta vagyok, viszont annál nehezebben szeretek ki az adott emberből), de ennyire még nem szerettem senkit.Még lehet esélyem nála?Ez normális az ennyi idős fiúknál?

14/L (ő is ennyi)



2016. szept. 9. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik dolog az, hogy te mindig is szeretted csak nem vallottad be magadnak. Nem csókoltad volna meg különben... :)

Másik pedig, hogy világosan megmondta mit szeretne, úgyhogy tartsd tiszteletben. Teljesen normális, ilyen korban minden eléggé zavaros a fiúknál. Ha sokáig fogja húzni az időt beszélj vele négyszemközt.

16/L

2016. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem, mint a sráccal. Nemtudtam mit akarok. Adj nekiidőt. Többet is ha kell. Mert a fiúm nem adott időt és nem lett jó a vége. De nektek jólesz. Minden rendben lesz! Kérdezd meg majd 1 hét múlva hogy mnnyi időre van szüksége. És ahogy érzitek
2016. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem hamarosan rendbe jön minden c: ha nem jön össze a dolog, akkor is barátok maradunk biztosra, szóval hátha majd évek múlva összejön :) (mert ha minden igaz, ugyanabba a suliba megyünk továbbtanulni)
2016. szept. 12. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!