Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy elutasítottatok egy fiút, annak ellenére hogy tetszett nektek? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert sok a korkülönbség.
2016. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vallás,korkülönbség,csaladi okok(anya,apa nem engedi)
2016. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit bonyolultabb volt a helyzet. Ugyan is csak azt hittem hogy tetszik. Ő bevallotta nekem, hogy szeret, és abban a pillanatban jöttem rá hogy igazából nem is tetszik. (Előtte nem sokkal szakítottam a barátommal, és úgy gondolom hogy mivel nagyon jó barátom volt az aki szerelmet vallott, benne kerestem vigaszt). És mivel nem akartam kihasználni, inkább visszautasítottam. (Ezen is rengeteget gondolkodtam hogy hogyan, de ez egy másik sztori. Ha érdekel privátban elmondom.)
2016. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hazudgált, nem bírom ha valaki hazudik.
2016. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm volt ilyen helyzetben, a pasi egy városon belül volt, de facen írt neki, személyesen sose találkoztak de facen szerelmet vallott.

Nem akart netes kapcsolatot.

2016. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!