Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, szeretném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genious kérdése:

Tetszik egy lány, szeretném vele közölni, hogy tetszik. De szerintem bevonná a barátnőit meg az egész osztályt aminek nem örülnék, nem is tudom tőlük elválasztani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14/F

#szerelem #elválasztás #csak párkapcsolat
2016. szept. 13. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Fojtsd meg, vidd haza és szeressétek egymást ameddig a halál el nem választ.
2016. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszélj vele akkor mikor megy haza pl kísérd el akkor biztos nem lesz ott senki valószínűleg vagy beszéld meg vele facebook-on. Ha segítség kell még akkor írj nyugodtan!


20/F

2016. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen helyzetben voltam, csak nekem vallottak szerelmet. Ez kb. 5-6 hónapja volt és még azóta is ezen csámcsognak, piszkálnak minket ezért.(nem volt kölcsönös a vonzalom) Szóval sztem ez annyira nem jó ötlet. Mert házinyúlra nem lövünk. (Szintén osztálybéli tapasztalat)
2016. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Nem lett könnyebb a helyzet. Kiderült, hogy ő is elkezdtünk tegnap járni. De az anyja megtudta, nem tetszett neki, hogy együtt járunk és megtiltotta, hogy vele beszéljek. MIÉRT?
2016. szept. 14. 15:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Még tegnap 20:00-kor találkoztam vele és az anyjával miután összejöttünk.
2016. szept. 14. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? nem vagy idősebb vagy fiatalabb nála? vagy akkor gondolkozz el egy kicsit hogy mi nem tetszhet az anyukájának veled szemben, vagy kérdezd meg az anyukádtól hogy "Anya, tegyük fel hogy van egy lányod, és én egy osztályársa vagyok akit nem ismersz, mi véleményed lenne rólam? vagy mi lenne az ami nem tetszene neked mint az anyja ként bennem? légy őszinte." Én valahogy igy csinálnám és akkor változtass magadon :D
2016. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon jol leírta én is így probálkoznák :)


Sok sikert! Amúgy grat hogy össze jöttetek! Sokáig! Anyuját meg győzd meg hogy te vagy a legidálisabb a lánya mellé. :)



20/F

2016. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, megpróbálom!
2016. szept. 16. 21:44
 9/9 anonim válasza:
Na mi volt😩 én még várom a folytatást
2022. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!