Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már lassan egy éve tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan egy éve tetszik nekem nagyon egy srác. Ettől függetlenül lehet az egész csak fellángolás?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak akkor derülne ki, ha összejönnétek.
2015. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nehéz ügy, pont azért, amit az első ír. Olyan, mint a lottó, lehet bejön, lehet nem. Szerencsére azért itt nagyobb esélyed van nyerni, mint a lottón.

Egyébként szerintem függ attól, hogy mennyire ismered az illetőt, továbbá, hogy volt-e ezelőtt más felé hasonló érzésed.

Ha nem volt, és csak alig ismered az illetőt, akkor szerintem nagyobb rá az esély, hogy csak egy fellángolás.

2015. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak azt tudom mondani neked amit az első, amig nem próbálod ki nem tudhatod, én is éreztem már igy, és volt hogy fellángolás volt vagy hogy komolyabb érzés, de amig nem jöttem össze az illetővel addig nem derült ki.
2015. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgyanígy voltam, nem is olyan rég... összejöttem a fiúval, és kiderült hogy nem csak fellángolás volt, azóta is nagyon szeretem, és szerintem egy próbát megér a te "eseted" is
2015. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!