Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehetek ilyen hamar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Pénteken találkoztam egy sráccal egy buliban, rengeteget beszélgettünk, nevettünk, mondta, hogy rég nem érezte ilyen jól magát lánnyal, ahogy én sem pasival. Több óra beszélgetés után megcsókolt, tett rá utalásokat már akkor is, hogy holnap keresni fog. Hajnalban haza kísért. Másnap pedig keresett is, viszont egy másik közeli városba jár egyetemre, de egy városban lakunk, hétvégente jár haza, most jövőhéten fog. Minden nap beszélünk, nekem meg nagyon hiányzik, a hasamban ott az a fura érzés, folyton rá gondolok és minél hamarabb a karjaimban akarom tudni. Nem éreztem még senki iránt így. A kettőnkre néző jövőre is tett többször utalást, komolynak tűnik, és pont erre van szükségem, egy komoly kapcsolatra. Szerintetek? 19/L.

2016. szept. 14. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Simán lehet belőle komoly kapcsolat csak ne add könnyen magad. (Sex-re gondoltam)


Sok sikert kívánok! Szorítok nektek! :)


20/F

2016. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz szerelmes.

De nem értme, most pontosan mit vársz tőlünk...

Jól érzed magad, tetszik neked a srác, szeretnél vele lenni.. Akkor legyél, hajrá.

Itt nincs helye kérdésnek, meg válaszoknak, itt az ahelyzet, hogy jónak néz ki a dolog, és pont.

2016. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha, lehetsz. Rám írt egy pasi, aznap találkoztunk, első este hiányzott, utána minden nap találkoztunk - és most együtt élünk :D Jóó, én ismertem előtte Őt már 6 éve, de szerintem ha nem ismertük volna egymást, akkor is ugyanez lett volna a forgatókönyv :D
2016. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!