Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes az első szerelmem testvérébe?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akibe szerelmes voltam (első szerelem) azóta már voltam szerelmes több lányba is, de most az Első testvérébe lettem szerelmes aki 16 éves. (Ő is 16 éves, ikrek) Mennyire gáz ha összejönnék vele? Lehet egyátalán esélyem nála?

2016. aug. 23. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tekintettel van a testverere, akkor 0%. Ha csak egy picit, akkor 40-45%. Ha tesz a velemenyere akkor 50% tekintettel arra, h nem biztos, h megegyezik a testverevel az izlese a fiuk teren.
2016. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az elso rajott h szerelmes voltal bele es beprobalkoztal es a masiknal is probalkozol akkor cinkes lehet ha ra jonnek. Nem nekik hanem neked lenne az.


De van egy olyan erzesem hogy meg nem tudod mi a szerelem ;)


Mondjuk azt h inkabb megtetszett neked.

2016. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1#

Szerintem nem 50%. Van az 51% is

2016. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ikrek általában közel állnak egymáshoz, szerintem ez felejtős..
2016. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A lánynak egyáltalán tetszel, bejössz neki? Ha nem ne is próbálkozz!
2016. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Honnan tudjam hogy bejövök-e! :D

Nem beszeltem meg vele. Csak nekem bejon. :D Es csak meg akartam kerdezni beprobalas elott hogy egyatalan erdemes-e? :D

2016. szept. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!