Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leakar pattintani vagy mi?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leakar pattintani vagy mi? (többi lent)

Figyelt kérdés
1 éves ismerek egy fiút egy játékon ismertem meg őt.Nagyon jó barátok lettünk az idő alatt egészen úgy kb májúsig..valamiért kevesebbet kezdett írni de látta is valamikor de nem írt vissza..én továbbra is írtam neki aztán már kicsit nagyon elegem lett hogy mindig nekem kell írni és nem írtam utána meg ő kezdett írni rám xd ez úgy kb júliús óta megy nem tudom lehet hogy közre játszik-e de lehet hogy rájött hogy szerelmes vagyok belé? vagy a barátnője nem nézi jó szemmel ezt vagy mi? Régebben pedig azt írta hogy szeret de persze mint barát azóta valahogy más lett szerintem :c 14/l nem kérek trollkodó válaszokat :D
2016. szept. 14. 20:30
 1/5 Pézsma válasza:
Szerintem jól írtad, hogy lehetséges, hogy azóta lett barátnője, és zavarja ha Te írogatsz neki...hidd el ismerek ilyet, aki annyira féltékeny volt, ha a pasija beszélgetett egy másik lánnyal, hogy ne tudd meg...Igazából nem tudom, hogy mi lehet a baja. Kérdezd meg tőle, hogy mostanában megváltoztál, valami van? Vagy ilyesmi..remélem tudtam valamennyit segíteni, ha nem is akkor bocsáss meg, nem vagyok egy nagy szakértő a szerelem terén.. 14/L
2016. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy lett barátosméja az benne a vicc xd egyszer már felhoztam ezt a témát de ő arra hivatkozott hogy nincs idelye...
2016. szept. 15. 06:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar bunkó lenni, de igen, le akar pattintani. Ne legyél erőszakos, hagyd.
2016. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért ír rám? Ma is rám írt..
2016. szept. 15. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert unatkozik, nincs ló, jó a szamár is...
2016. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!