Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy fiú leakar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy fiú leakar fektetni? KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK HOGYAN RÁZZAM LE?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és van egy fiú akit már elég régóta ismerek. Tegnap este nagyon kanos volt,es küldött nekem képeket is...erre én azért beindultam,es hát elég perverz lett a tegnap este. De reggelre megjött az eszem,nem csinálhatom ezt 13 évesen. Hogy koptassam le ha tegnap este olyanokat írkáltunk? Megköszönném nagyon,ha valaki segítene!😒
2016. márc. 4. 15:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Írj neki, hogy a tegnap este csak egyszeri alkalom volt és felejtsétek el mindketten.
2016. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És hogyha megsértődik? Azért elég jó baráti kapcsolatunk volt eddig...
2016. márc. 4. 15:33
 3/23 anonim ***** válasza:

Röviden és egyenesen mondd meg neki, hogy folytatásról szó sem lehet.

De nyugi, lehet, hogy élőben neki se lesz ilyen nagy a szája... Mindenesetre ne menj el vele kettesben sehova, és ha chaten próbálkozik, akkor csak egy-egy szavas választ adj, vagy mondd, hogy bocsi, de nem érsz rá.


Mennyi idős ez a fiú?

2016. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha megsertodik akkor ez van 13 eves vagy ezt nem ilyen koran kene
2016. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Zsák megtalálta a foltját ahogy olvasom. Mivel te is igencsak adod alá a lovat, így két lehetőséged van

1. törlöd az ismerőseid közül, úgy, hogy semmilyen formában ne tudjon írni neked, és ne tudj vele perverz dolgokat művelni a neten.

2. Megmutatod apádnak a tegnapi eseményeket, üzeneteket, és a két hatalmas pofon után amit apádtól kapsz, nyugodt lehetsz, hogy a kölyök is megkapja a pofon másik felét.

Van egy harmadik lehetőség.

Továbbra is ostoba módon viselkedsz, nem gondolva arra, hogy amit a neten mutatsz, csinálsz vagy mondasz, az bárki láthatja, olvashatja ha a srác elküldi mindenkinek, és elhiheted nem a srác lesz a sáros, hanem te leszel az ország nagy r***nca 13 évesen..

2016. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
#5! (Y) szuper! Nincs mit hozzá tennem!
2016. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#3/6 15 éves.
2016. márc. 4. 15:43
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha ír neked, szerintem csak írj neki annyit hogy bocs, de most nem érsz rá. Ha meg küldtél is neki valami olyan képet, akkor szerintem inkább ne vessz vele össze, mert ha megharagszik tényleg elküldheti másnak. Persze ha nem küldtél neki képet akkor vedd úgy, hogy az előző mondatom ott sincs :)
2016. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz!:) nem küldtem neki képet,ezért nem aggódom!
2016. márc. 4. 16:13
 10/23 anonim ***** válasza:
A szex és a fantázia természetes ügy . Ezért büntetni nem kell senkit .
2016. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!