Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer nagyon hiányzik, beszélni szeretnék vele, utána meg elkerülöm?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz!

Kezdem ott, hogy 16/F vagyok (lassan 17), a lány 1 évvel fiatalabb nálam.

Tehát megismerkedtem egy lánnyal a nyáron, utána neten is rengeteget beszélgettünk és rendesen jött a pillangó érzés :S

Csomó mindenről beszélgettünk, mint például eltudná képzelni, hogy járunk, nagyon tetszek neki stb. (Ezt pár órás beszélgetés után, szoval nem azonnal ilyen témákról kezdtünk irogatni) Tehát volt egy jó pár órás beszélgetésünk.

A chatelés előtt nem nagyon néztem meg személyesen, csak így távolról, mármint, hogy egyáltalán nem férfi szemmel néztem rá, úgy valahogy nem izgatott. Egyébként úgy a teste nagyon bejön, de ez nálam csak másodlagos. Én az arcba, szembe tudok belebolondulni, de épp az, hogy nem lehet azt mondani, hogy megragadóan szép arca van.. kicsit kiábrándultam belőle.

A chat után találkoztunk, konkrétan egy edzőteremben. (Nem együtt jártunk, egyszerűen ő is meg én is ott vagyunk általában és ennyi.)

Szóval a találkozáskor nem nagyon foglalkoztam vele, csak köszöntem és semmi más.. Napokig csak kerülgettem és a közelébe sem akartam ketülni. Ez részben azért is volt mert azt mondta, hogy van barátja, vagyis kialakulóban vannak. amúgy haver félém az a gyerek pár hónapja (semmi közeli haver, csak néha rövid beszélgetések.)

Nem akartam közéjük állni, főleg nem úgy, hogy mellettünk edzett a srác 10 méterre o.O

A lány írta másnap, higy flegma voltam, nem beszélgettünk, megbántottam stb.. ezt hamar meg is beszéltük.

Tudni kell rólam, hogy külföldön élek, úgyhogy nem szerettem volna bármiféle kapcsolatot ami megnehezíti a visszautamat.. (3 hónapja itthon vagyok, közben kiugrottam 2 hétre, de most újra itthon vagyok)

Majd a lány felajánlotta, hogy járhatnánk és hogy én szeretném-e.. pár perc gondolkodás után annyit írtam "nem ismerjük egymást.."

Hívjatok régimódinak, de én pár nap beszélgetés után nem szeretnék azonnal összejönni valakivel.. a lány annyit írt "jó :)"

Azóta nem írt.. Eltelt 1 hónap és azóta is semmi. Folyton a fejembe járt. Majd megláttam egy képet, hogy összejött azzal a gyerekkel akit már említettem.. Próbáltam 1-2 alkalommal ráírni a lányra jelentéktelen dolgokkal, de úgy tünik mintha már nem úgy közeledne. Gyors beszélgetés és szia.. Régebben 3-4 órákat beszélgettünk.

Valahogy azt érzem, hogy nagyon megszeretném ölelni és szeretnék tőle valamit ami több mint barátság..

Egy közeli családtagom is elhunyt, lehet ez is felkavarta egy kicsit at érzéseimet. :/

Mit kéne tennem? Fogalmam sincs ;(

Bármi kis segítségetek, tapasztalatotok van ezzel a story-val kapcsolatban, írjátok meg légyszi. Köszi :)

Köszi :)



2016. szept. 15. 22:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Személyesen ismerkedtünk meg egymással, chatelésben inkább csak jobban kibontakozzunk. És ezt a "járunk"-ot sem csak így bedobta, teljesen másképp volt. Csak így rövidebb volt. Gondolom értitek :)
2016. szept. 15. 22:47
 2/3 anonim ***** válasza:
ez egy kicsit kacifántos.. üljetek le és beszéljétek meg ki mit gondol, érez.. Részvétem a veszteséged miatt..
2016. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. szept. 17. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!