Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ír rám a csaj, ha utána...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám a csaj, ha utána meg nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Elmegy órákra, majd amikor feljön rövid, tő szavakban válaszol, ha egyáltalán néha szokott válaszolni, majd utána ismét lelép. Miért?
2016. szept. 1. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak?
2016. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]



Mert nem érdekled :D ez a nem szomorú igazság, kakild le :D

17F

2016. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja azt kifelejtettem, hogy kb 4 napja ő jelölt be ismerősnek, és ő írt rám elsőnek. Azt sem tudtam ki ő, de adtam neki egy esélyt. Mind a ketten 16 évesek vagyunk
2016. szept. 1. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy tényleg elfoglalt, nemtom. Fura, kérdezd meg tőle, ha nem is ismered, hogy miér csinálja ezt meg minek jelölt be
2016. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó értem, hogy most találkozik a barátnőivel, meg minden, de akkor minek kezd el egy beszélgetést, ha nem akarja folytatni? Vagy mi van?
2016. szept. 1. 23:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma is ugyan azt csinálja. 20 percenként feljön 2 percre, de nekem meg 3-4 óránként válaszol. Mi ek keres akkor meg? Nem vágom..
2016. szept. 2. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2016. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsi, telefonon félre írtam. 17 évesek vagyunk
2016. szept. 2. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Na figyelj! Engem is bejelölt egy lány, akivel 3 éve nem találkoztam. Irogattunk egymásnak. Hát nem volt valami bőbeszédű. Aztán egy este rám írt mennyire egyedül érzi magát. Elhívott kávéra. Aztán nem lett kávé, mert letámadott. Jól megke...éltem. Aztán letiltott. Nem értettem miért? Aztán megtudtam, hogy van pasija. Most meg bejelölt ismerősnek. Hát letiltottam. Ezek a nők. Maguk se tudják mit akarnak.
2016. nov. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes volna beléd spaklival se tudnád magadról levakarni, úgy nyomulna rád. De lehet tetszel neki, máskülönben le se sz...rna. Ha ügyesen játszol, talán megszámolhatod hány szivecske van a bugyiján. Ha mégügyesebb 2 napig p..nci szagú lehet a f..rkad. Hidd el lehetetlen lemosni. Ha jól teljesítesz még tamponért is leküld majd a boltba(már együtt lesztek).
2016. nov. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!