Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Szóval a tavalyi tanévben megismerkedtem egy akkor vegzos diakkal, nagyon sokat beszelgettunk meg kavartunk(de csak a suliba). De szamomra o volt a tokeltes, habar tudtam hogy csak ennyi lehet koztunk en megis bele mentem. Utoljara jun 1. talalkoztunk, egezs nyaron nem beszeltn es ugy ereztem kezdek tul lepni rajta, meggismerkedtem egy masik sraccal akivel ugynezki osszejovunk, de most hogy megkezdodott a suli mindenhol a regit latom, hogy a suli melyik pontjan mit csinaltunk, elotortek a reierzelmeim es szornyu. hogyan lephetnek vegre tul az egeszen? meg mindig szörnyen bant hogy nem lett belole tobb
2016. szept. 17. 02:02
 1/4 A kérdező kommentje:
elnezest a helyesirasi hibaimert, egy kicsit sietttem es nem olvastam at. remelem azert ertheto :)
2016. szept. 17. 02:04
 2/4 Orultseg123 ***** válasza:
Beszelj vele.. Egy probat szerintem meger. Vagy messze van toled? Eddig miert nem kerested? (Most ndkem vannak kerdeseim:))) )
2016. szept. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Orultseg123 ***** válasza:

Ja, es hany eves vagy?

15L

2016. szept. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyettesítsd a régi emlékeidet újakkal.
2016. szept. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!