Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy gyönyörű lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörű lány, aki nagyon tetszik,15 éves múlt és egyelőre csak a nevét tudom és azt, hogy egy gimnáziumba járunk. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon bejön, és szeretném megismerni, de nem tudom hogyan kezdjek neki a dolognak... hova lenne érdemes elhívni a lányt, hogy összeismerkedjünk, mit mondjak neki első alkalommal, hol szólítsam le? Ugyanolyan magasak vagyunk de ő majdnem egy évvel idősebb nálam úgyhogy nem tudom mennyi esélyem lenne, de mindenképpen szeretnék bepróbálkozni nála és jó lenne, ha sikerrel járhatnék. Tapasztaltabb fiúk véleményét várom, lányok ti pedig azt írjátok le légyszi, hogy mit szeretnétek hallani először egy pasitól?:)


14/F



2012. nov. 8. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Megmondom a nagy titkot. De figyelj, nehogy elvédd. Ennek a szónak iszonyatosan nagy ereje van. Azonnal felfigyelnek rá, legyen akárki. És ime. A titoknak vége. Az a bizonyos szó: "Szia!" :D
2012. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szólísd meg valahol a lányt ahol egyedül vagy elég pár szó utána már tudsz neki köszöni is stb mert már ismered valamennyire,utána meg kialakul minden (true story)
2012. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy:) eddig talán nekem is menne:)
2012. nov. 8. 22:40
 4/19 anonim ***** válasza:
én speciel nem szeretem, ha egy fiú rogton szerelmet vall, mert valahogy kiábrándít, vagy valami ilyesmi... :) Szerintem kezd egy szemezéssel a suliban, és sztem tiszta ari, ha egy fiúnak csillog a szeme... :D Próbáld meg megszólítani, vagy ilyesmi, a lényeg szerintem, hogy ne légy elhamarkodottan lényegretoro... Sok sikert! :)
2012. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hogy alakul ki?:/ Szeretnék vele randizni...
2012. nov. 8. 22:43
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi:) de nehéz vele szemezni nem járunk egy osztályba alig látom sajnos
2012. nov. 8. 22:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elozovel, akkor koszonj neki... :)Légy nagyon szeréy, és udvarias, és tapintatos :)
2012. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi:) és a köszönés mellé mit mondjak? elég nagy káosz van a fejemben...
2012. nov. 8. 22:56
 9/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hogy van... De legjobb lenne egy szituációban hozzászólni... Például ha reggel megfognád neki az ajtót és koszonnél neki, az is szuper kezdet szerintem, és utána már ha látod, mindig koszonj neki egy helyes mosollyal, és alakulni fog, ahogy elottem már írták... :) Ne parázz, és írd meg, ha volt már valami... :)
2012. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azonnal!:) köszi;)
2012. nov. 8. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!