Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek miert szokott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miert szokott elkezdeni tetszeni egy fiu?

Figyelt kérdés
Mi az ami miatt jobban kedvelitek a fiut?

2016. szept. 17. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Másabb a viselkedése,szimpatikus,illetve magunkhoz nézve összeillünk/összeillenénk.Ilyesmik. :)

18/L

2016. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán van ilyen, hogy mi alapján. Amikor legutóbb beleszerettem egy fiúba, az csak így hipp-hopp, első látásra. Még a nevét sem tudtam. Semmit sem. Csak így első látásra belehabarodtam. :)
2016. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Számomra fontos, hogy vicces és kedves legyen és hogy mindenkit egyelően kezeljen: például ne szólj le a kevésbé menőket. :)

És sajnos természetesen a külső is számít...

2016. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amiatt hogy kedves, és jól néz ki.
2016. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hangszíne, a járása, a szája, a keze, a szeme/tekintete, a haja, a kifejezésmódja/beszédstílusa.

Annyi minden van, ami megfogott a legutóbb egy fiúban, hogy egész regényi terjedelmig tudnék neked itt sorolni.

2016. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet fura de nekem csak akkor tud megtetszeni valaki ha látom hogy felfigyelt rám (nem feltétlen hogy tetszek neki, de legalább na észrevett hogy vagyok), látok esélyt hogy érdekelhetem, normális velem illetve másokkal is, kicsit különbb mint úgy az átlag meg ilyesmi :) Aztán jön a külső és a kettőből együtt alakul ki hogy elkezd valaki tetszeni. :D
2016. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A haja, szeme és a hangja. Ha ezek megfelelnek az elvárásaimnak akkor minden rendben van.:)
2016. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!