Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám fenntartani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám fenntartani a lány érdeklődését ha már beszélgetünk? Miről kéne beszélgetni vele? 15/f

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig miről beszéltél vele? Amúgy mindendenről..

Zenéről, filmekről, hobijáról, suliról, mit csinált ma, ilyesmiről :D


17f

2016. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2# te kis huncut oda is kiraktad csak ezt a kérdést XD
2016. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont ez volt velem meg egy fiúval... És el is csesződött az egész, egyszerűen nem tudtunk beszélgetni... Szóval vigyázz, és addig cselekedj, ameddig lehet!! Az általános témákon kívül, kérdezd meg, miket szeret csinálni, érdeklődj, az a fontos. Ha ő magától nem beszél, akkor kérdezgesd, hagyd, hogy meséljen magáról. Ezen kívül bedobhadsz vitás kérdéseket, mert ha valamiben nem értetek egyet és vitatkoztok róla, jobban megismeritek egymást, és a másik gondolkodásmódját.
2016. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem meg egy lánnyal is ez volt amit előttem írtak.Vagyis nem lett volna ez csak ő szinte soha nem írt vissza aztán meg én lettem neki unalmas.


Beszélj vele ugyanarról mint eddig kérdezd meg mit csinált aznap hogy van stb...

2016. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket! Én is arra gondoltam h csak úgy mindenről, de nem voltam biztos benne h nem untatnám a marhaságaimmal:)

De ahogy ahogy én észre vettem bejön neki

2016. szept. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!