Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány osztálytársam Nagyon! Jol elvagyunk, beszélgetünk stb. de van barátja mit tegyek? Ha lhet rendes komit, köszönöm. A többi lent

Figyelt kérdés
Amugy a lány is keresi a társaságomat, jol elvagyunk,megnevetetem ilyesmik. ja es mar ült az ölemben is stb... kicsit félénk vagyok, meg ha kiderül hogy tetszik ak az osztálytársaim meg a barátnői is lehet cikiznenek?! a pasijával kb 10honapja vannak együtt. (szinte mar szeretem). Segítsetek mit tegyek??
2016. jan. 16. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
FELNŐTT párkapcsolatok...
2016. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Biztos hogy tobbet erez itantad mint baratsag, ha van pasija? HA bator vagy mond el neki negyszemkozt hogy tetszik. Kit erdekel mit gondolnak a tobbiek..masnapra elfelejtik;)
2016. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meggondolom, de van pasija. Elmondjam a lánynak h tetszik tuti? Várok meg válaszokat, tanácsokat Köszi
2016. jan. 17. 07:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el neki jobb úgy . Én folyamatosan azt vártam a barátomtól de nem mondta . Tedd meg !!!!!
2016. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!