Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés

Úgy fél évet jártunk az volt a legszebb idő. Igazából azt sem tudom miért szakítottunk csak egyszerűen vége lett. Egy suliba járunk de sajna nem egy osztályba. Már biztos nem szeret, de én még mindig fülig szerelmes vagyok belé.

Tudom hogy tovább kéne lépnem de nem megy mert tudom hogy ő a nagyŐ...

Hogyan hódítsam őt vissza??


2016. szept. 18. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valakiről úgy érzed szereted, hogy lehet hogy "csak úgy elengedted"? Szerintem inkább meg kéne ismerned valaki mást, mert ez nekem kicsit sántít. Talán inkább csak a szerelembe vagy szerelmes.
2016. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de egyelőre nem akarok továbblépni. Tudom buta vagyok, de egyszerűen még nem vagyok kész hogy máshol is szétnézzek
2016. szept. 18. 20:45
 3/4 anonim válasza:
Tudom miről beszélsz. én is hasonlóképpen érzek. Nem vagyok kész egy új párkapcsolatra,és igazából tovább lépni sem tudok. Ha szeretsz valakit nem tudod feladni. Talán idővel elmúlik,meg ha együtt kell lennetek úgyis egymásra találtok.
2016. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Viselkedj normalisan ugy.
2016. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!