Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a barátom?

Figyelt kérdés
Nos az volt a baj, hogy szégyenlős voltam előtte nem nagyon beszélgettem vele mert még sose volt barátom viszont a fiút tiszta szívemből szeretem...párszor megálított még az utcán szakítás után de nem szóltam hozzá viszont most azért, mert haragudtam rá. Pénteken találkoznék a legjobb barátjával( régóta jóban vagyok vele és baráti facebook kapcsolatunk van) és úgy gondolom ha találkoznék vele és nem lennék szégyenlős akkor lehetne még esélyem az exemnél.Egyébkénr nem pontosan ezért találkozok vele, mert már régóta akartam, csak nem tudtam mert akkor nem engedte a barátom. Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek bármit megtennék azért hogy ujra az enyém legyen 😢
2016. jún. 1. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

"bármit megtennék azért hogy ujra az enyém legyen"


Na ezért ne szerezd vissza.

2016. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyszerűen keresd fel,ugorj a nyakába és csókold meg,szerintem le fog neki esni mi a helyzet,ez lenne a legcélravezetőbb
2016. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!