Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek beleszeretni az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni az egyik tanárnőmbe, lány vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van még itt rajtam kívül ilyen? Ha igen lenne kedve tek beszélgetni? Hogyan felejtsem el? (Nem, én sem összejönni nem akarok vele és azt nem akarom hogy megtudja) 16/L

2016. szept. 18. 21:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
13%
Énis, csak én fiú vagyok, kedvenc tanárnőm. Én csak megdugni szeretném:) 18f
2016. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, a női lélek sajnos nem ilyen.

De azért sok sikert ;)

2016. szept. 18. 21:56
 3/11 anonim válasza:
ez egyhamar nem fog elmulni.:d en mar elballagtam,es meg mindig erzek valamit egy volt tanarnom irant
2016. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rainbowfox válasza:

Szia, velem is volt/van ilyen. Ha gondolod írj privit, hátha tudok segíteni :)

17/L

2016. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Micsoda filozófiai kérdés... Mindig a "miért van ez" kérdésekre a legnehezebb válaszolni. :D Nahde ha már úgysem ez az igazi kérdés, azért megpróbálok. Szerintem nincs rá egységes, általános mód, hogy csak úgy elfelejts valakit, de nem véletlenül születtek a közhelyek:adj időt az érzésnek hogy elmúljon. Mert el fog, semmi sem tart örökké. Most rossz és fáj és nem segít, hogy minden nap látod, vagy viszonylag gyakran, de kerüld el őt amikor lehet, ne menj oda szünetekben és ne beszélj vele ha nem muszáj. Aztán egyszercsak azt veszed észre, hogy már valaki mást figyelsz :)
2016. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak túlságosan szimpatikus ès hasonlítani szeretnèl rá ezèrt èrdekel hol van kivel mitcsinál mert te akarsz nála az első lenni csak mikor ketten vagytok zavarba ejtődsz. Nálam így volt:$
2016. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem ritka... nekem nem kell ezt bemutatni... Egyszer majd úgy kelsz fel, hogy már teher. Adj időt magadnak.
2016. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igazából nemtudok helyes választ adni rá. Ha elakarod felejteni (legalábbis nálam így volt) annál jobban rajta járt az eszem... Igazából nincs rá "gyógymód" egyszer elmulik. Ismerem az érzeést. Bár én ezt nem szerelemnek nevezném :) ha gondolod írj privit... Szívesen elcsevegek ilyen dolgokról :)
2016. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is így vagyok, szintén 16 éves lányként. Sok mindentől függ ez, lehet, hogy szimplán a példaképed vagy tiszteled, esetleg olyan akarsz lenni, mint ő. Nem? Tényleg úgy érzed, hogy komoly?
2016. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nálam. Ha gondolod írj rám!:)


17/L (ő 27/L)

2016. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!