Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtam beleszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtam beleszeretni?

Figyelt kérdés

Alig ismerem , 2 évente ha 1x látom (jobb esetbe) kb 10 éve ismerem de ha eddig 20 mondatnál többet beszéltem vele akkor sokat mondok .....a fiú most lett 19 en 16l vagyok.

Ez h lehet???? H tudtam igy leszeretni , úgy h ergo nem is ismerem ?????



2015. febr. 25. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez csak vonzodas. Ne keverd a kettot.
2015. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet hogy nem szereted csak azt hiszed róla hogy szereted. Tetszik vagy szereted?
2015. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy idealizálod. Amikor valakit nem ismerünk, akkor hajlamosak mindenfélét belelátni, és hát persze, hogy a lehető legideálisabb tulajdonságokkal ruházzuk fel. Az idealizált képbe pedig könnyű "beleszeretni".

Csakhogy az ilyesmi a való életben nem működik, mert hamar kiderül, hogy az illető a valóságban egyáltalán nem azonos az ideállal.

2015. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3.igen ez más nekem is átfutott az agyamon..:/

2.Azért gondolom úgy ,hogy szeretem mert ez nem olyan ,hogy csak így pár hétig tart hanem ennek már lassan 4 éve..:/

de köszi a tanácsokat,válaszokat mindenkinek:)

2015. febr. 25. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez h lehet???? Hat igy!

H tudtam igy leszeretni , úgy h ergo nem is ismerem ????? Ez nem szerelem. Ez rajongas. En is igy ereztem a Tom Cruise irant. Nem ismertem, de evekig azt hittem h szerelmes vagyok bele.

Aztan felnottem. Megismertem egy fiut, akivel heti tobbx is talalkoztam. Sokat beszelgettunk, megismertem es szerelmesek lettunk es akkor rajottem, mi a kulonbseg kozte es a Tom kozott.

Majd kicsit idosebb leszel, tobb eszed lesz, tobb kapcsolatod es rajossz mirol beszelek. (a tobb eszeset nem ugy ertettem hogy buta vagy hanem hogy tapasztalatlan)


Az elozo jol irta. Idealizalod. Alig ismered, vagyis keves rola az infod ezert a tobbit a kis fejecsked (a fantaziad) oda gondolja es ebbe a nem letezo kepbe vagy szerelmes. Ha jobban megismerned a fiut rajonnel, hogy mennyire teves a kep ami a fejedben el es latnad o milyen a valosagban es lehet hogy azt mar nem is annyira kedvelned.

2015. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!