Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14/lány. A minap voltam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/lány. A minap voltam az egyik barátom szülinapjára és ott üvegeztünk, az egyik lány (13) megkérdezte kivel jártam utoljára?

Figyelt kérdés

Egy picit megijedtem mert őszintén még soha senkivel...

Most azon töprengek h

ez normális?A barátnőm barátainak mind volt már legalább egy ilyen ügyük.Csak értelmes válaszokat várok.Oké???


2016. szept. 19. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze normális, hogy még nem volt.Inkább az a nem normális, hogy valakinek már volt ilyen idősen. Még ha volt is most komolyan mit csináltak egymással? Puszilgatták egymás homlokát? Vagy mi?
2016. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális. Fiatal vagy ráérsz :)
2016. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sanya456123 ***** válasza:
Amelyikeknek volt azok nem voltak igaziak és ezek mind azt hiszik hogy az volt és eljátszák a nagymenőt. Ne foglalkozz ezzel a ze korodban ez még normális. Biztos megfogsz tetszeni egy pár fiúnak. ;)
2016. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!