Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajom vibrátort szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom vibrátort szeretne szülinapjára, joggal akadtam ki?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. a szex is jó.

erre vibrátort szeretne szülinapjára.

személyes sértésnek vettem.



2016. aug. 27. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
az jobb lett volna ha egy másik pasit kér? az igen...
2016. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
te hülye vagy.. csak fel akarja dobni a szexet..tőlem dildót kapott meglepinek, és szeretem ha használja
2016. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen ostoba, primitív vagy.
2016. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt jogos a kiakadásod.
2016. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Most mért ne kérhetne szülinapjára vibrátort? 😂😂


Az egésznap birja és amikor elmész othonról csinálhasa magának 😂😂


17F

2016. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Pontosan ezért nem hoztam még fel az ötletet itthon,pedig tizenpárral több éve vagyunk együtt. Aggódom a párom lelkivilágáért. Tuti, ő is azt vonná le belőle, hogy már nem elèg nekem, esetleg van valami gebasz a szexuális életünkkel. Pedig nem. Egyszerűen izgat a dolog. Izgat úgy is, mint önálló használata unalmas délutánokon és úgy is, hogy együtt mire lehetne használni. Szeretem őt, hidd el, ő is téged. Ne gondolj ebbe többet, mint ami. Irígylem a párod, hogy őszintén merte kérni tőled. Szerintem ezt inkább fogd fel úgy, hogy veled érzi magát annyira felszabadultnak, hogy ezt a vágyát is megvalósítsa.

Azért végül írd meg, hogy megkapta/ja-e és pozitív csalódás volt-e szex közben!

2016. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
és ilyen nyomik dugnak. xD az igen
2016. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Ne akadj ki.

A vibrátor nagyon jó dolog, ha szex közben használjátok, mindkettőtöknek örömöket fog okozni. Vedd csak szépen meg neki.

25/N

2016. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Vegyel neki egy csikloizgatos vagy egy paros vibratort

We vibe a marka - ezt spec a huvelybe kell tenni szeretkezes kozben es neked is jobb lesz

2016. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Ja hát a válaszadóknak még biztos nem vett a barátnőjük felcsatolhatós vibrátort, mondván "sajnos kicsi a farkad, ezentúl csináljuk ezzel, utána meg majd szájjal levezetlek". Ja hát biztos normális ez a hozzáállás, és biztos én vagyok a szemét, hogy ez rosszul esett.
2016. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!