Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagy? Boldog vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy? Boldog vagy ilyenkor, vagy szenvedsz? Tudsz tanulni? Nem romlanak a jegyeid?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

1.Igen.

2.Minden egyes nap minden egyes percében szenvedek és halálomat kívánom :P

3.Tudok.

4.Nem nem.

2016. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj mi a gond szeretnél róla beszélni? :)

Mert tudhatok segíteni. :)

2016. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az vagyok, de szenvedek, és nem tudok mindig a tanulásra koncentrálni😐
2016. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megmondani hogy szerelmes vagyok-e, remélem már nem. Szenvedtem. Sokat szenvedtem. Tudok tanulni majdnem ugyanúgy. Nem romlottak, mert többet tanultam kevésbé hatékonyan.
2016. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában egy szerelmes ember nagyon boldog és kiegyensúlyozott, ha viszontszereti a szerelme. Ellenkező esetben pedig kínkeserves érzés, és szenved.

Én nem vagyok teljes mértékben szerelmes, de nagyon vágyom egy bizonyos valakire, nagyon vonzódom hozzá, és szeretem is (de még nem szerelem, főleg úgy, hogy nincs köztünk semmi). De mivel soha nem lehet az "enyém", így igen, eléggé szenvedek én is. Tanulni viszont ettől még tudok, azzal nincs gond.

20/L

2016. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem mindig is feldobott, és minél jobb teljesítményre inspirált, ha szerelmes voltam. Olyankor tudok igazán 100%-ot mutatni. :)
2016. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor mindig jobban megy a tanulás. 😂
2016. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon is szerelmes vagyok, már majdnem egy éve!!!Az érzésem ilyen esetbe is-is. Valamikor eszméletlenül boldog vagyok és majd kiugrok a bőrömből, de valamikor amikor nem látom, nem ad felém semmilyen jelet, vagy egy lánnyal látom beszélgeni elszomorodok és néha sírok is, de ez ritkább. Tavaly sajnos rontottam pár nehezebb tantárgyban, mert minden áron rá gondoltam és vele akartam lenni, de aztán összeszedtem magam és az év végi jegyem jobb lett, mint a félévi és most is ugyanúgy haladok, de persze mindennap gondolok rá és csekkolom a profilját. :)
2016. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!