Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú, akit a gimiben ismertem meg (most vagyok kilencedikes, egy évfolyamra járunk csak más szakra). Az egyik barátom barátja, miután bemutattak minket egymásnak, minden nap több órán keresztül beszélünk messengeren, és ez azóta is tart. Nagyon figyelmes, és rendes velem, de van egy másik lány és vele is jóba van (talán nem ennyire).

Nem is ez a probléma, hanem hogy élőben nem tudunk beszélgetni. Egymásra is alig merünk nézni és eléggé zavarban vagyunk. Ő is, én is.

De emellett annyira közvetlenül és kötetlenül tudunk beszélgetni az interneten keresztül! De miért nem beszélünk személyesen?

Bennem van a hiba? Min változtassak?

Nem értem... Szerelmes vagyok? Ő érezhet valamit irántam?

(Bocsánat ha nagyon érthetetlenül fogalmaztam)

14/l


2016. szept. 18. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Írtam privátot :) 14L
2016. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nagyon működik a kémia!:) Miről szoktatok beszélni Messengeren? Ha ott jól beszélgettek egy témáról, élüben is biztos menni fog. Önbizalom! És közeledj felé, légy kedves.

Sok sikert!

2016. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!