Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik nekem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy osztálytársam, a többi a leirásban? 14/L

Figyelt kérdés

Most 9edikesvagyok. De nagyon tetszik egy osztálytársam. Nem sokat beszélgettünk meg,de már regebbrol is ismerem picit. Nagyon jofej,vicces ÉS segítőkész.Kulsore átlagos,de ez az egy nem igazán érdekel. Hogy tudnam felkelteni az érdeklődését.Mivel? Szépen oltozkodom,apoltan és az emberek szerint egy 10/9és lány vagyok ami gondolom szépnek számít.

Szovaal...mit csinaljakhogy észrevegyen? Szemezek vele ÉS mosolygós vagyok es ra is szoktam mosolyogni amikor szemezunk. Meg további tanácsok?

9osztályos vagyok



#szerelem #osztálytárs #szimpátia #figyelem felkeltes.
2016. szept. 21. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélgessetek!
2016. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kommunikáció :D ...

Ha úgy akarod felhívni magadra h vihogsz mint egy hülye,vagy ribisen öltözködsz stb az rég nem jó.

Oda kell menni, határozottan mosolyogva és közvetlennek lenni. A lehető legjobb recept ez, minden pasinak bejön.

Ha 10/9-es lánynak tartanak az emberek akkor jó esélyeid vannak :)

2016. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második valaszolonak:)
2016. szept. 24. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!