Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen beszerelmesedtem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beszerelmesedtem a testvérem legjobb barátjába, aki 17 éves. Elmondjam neki? 12/L

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Túl kislány vagy hozzá képest, és biztos kínos lenne utána, mert 98%-ban biztos vagyok benne, hogy elutasítana. Ne vedd magadra, csak más az érettségi szintetek, ő egy év múlva felnőtt lesz, de te még csak 13. Szóval ne, a testvéred is cikizhetne ezzel (de nem ismerem, nem tudom), vagy ha megy hozzátok (vagy hasonló) nagyon kellemetlen lenne.
2016. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mond el neki semmikép mivel rosszul is reagálhat amitől te nagyot csalódnál!

egyenlőre esetleg a testvérednek célozgass rá viszont konkrétan ne mond neki :)

2016. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már régóta tetszik, de csak most szerelmesedtem belé igazán, amikor a hétvégén nálunk aludt, és együtt társasoztunk. A bátyám szülinapja volt, és felelsz vagy merszeztek a nagyobbak, én csak néztem, nem volt szabad játszak, és megpuszilta egy lánynak a száját, és nekem meg nagyon megszakadt a szívem ekkor. Nem bírom ki, hogy mégegyszer más lánnyal lássam.
2016. szept. 22. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekszerelem, vagy szerelmes vagy a szerelembe. Majd elmúlik
2016. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi majd elmúlik még ha nem is úgy tűnik de el fog :)
2016. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy érzed nem, de majd elmúlik, hidd el.
2016. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Nehéz ügy, nem irigyellek.... Emlékszem, amikor 12 voltam... :S


Mindenképp el kellene terelned a figyelmed róla, mert csak feleslegesen kínzod magad érzelmileg... Ugyanis erkölcstelen volna kapcsolatba kerülnöd vele az életkorotok miatt; álmodozni meg kínlódás az elérhetetlenről.


Szóval próbálj nagyon körülnézni a kortársaidnál és mivel lány vagy, könnyen magadhoz tudsz vonzani egy fiút. De azt se mindig könnyű megélni, kamaszként, főleg ilyen fiatalon... Mert csalódás ilyen esetben sincs eleve kizárva...


Szóval próbálj érzelmileg nem kapaszkodni senkibe. Nem könnyű, de muszáj. Akkor se, ha összejöttél valakivel. Éld át, amit érzel, de tartsd szem előtt, hogy bármi bármikor változhat: egy kapcsolat is akár...

2016. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!