Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem merek ráírni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek ráírni? Tudom, hogy már van vagy ezer ilyen kérdés, de szükségem lenne néhány jó tanácsra.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy lány,aki nekem tetszik. Én 12-edikes vagyok,ő kilencedikes.Már 4-szer kikosaraztak,mert félreértettem a jeleket. Eddig úgy voltam vele,hogy nem merek kezdeményezni senki felé,inkább hagyom ezt az egészet... Most már merek élőben odamenni másokhoz,csak facen nem merek a csajra ráírni. :( Pedig a lánnyal már beszéltem 2x élőben. Először fél órát (délutáni órára vártam),másnap 5 percet.

Vannak velem született betegségeim,nem vagyok egy bányarém (fél szememre nem látok születésem óta,gerincferdülés,stb.), de jóképűnek sem mondanám magam. Inkább átlagosnak.Amiért nem merek ráírni,az az,hogy 1. lehet,hogy zavarom valamiben 2.Elmondja az osztályában,hogy én most ráírtam(mondjuk én nem olyannak ismerem őt)...Ezeket le szeretném küzdeni. Tudnátok néhány tanácsot mondani,hogy hogyan küzdjem le ezeket a dolgokat úgy,hogy facen is rámerjek írni,ne csak élőben dumáljak vele ?

Bocs,ha egy regényt írtam :D :D

A tanácsokat előre is köszönöm !:)


18/F



2016. szept. 23. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Kiábrándítalak pár tévhitből.

Ha rendes a lány, többség mégha részeges rbanc, akkor is rendes, nem fogja szétkürtölni. Ahhoz valami nagyon nagy gcit kellene kifognod. Ettől ne félj.


Helyes hogy nem mersz ráírni, mégis milyen már az? Élőben sokkal sikeresebb lehetsz, ez egy jó tulajdonság.


Leírásod alapján, szerintem ezt csináld:

Szólítsd le, amikor látod hogy nem siet... Naa igen, ez jó is lenne, mindenki ezt mondja. kb..

De mi van akkor, ha mindig a barátaival van pl? :D

Szóval. Kérdezd meg tőle fb-n azt, hogy váltana-e veled 5 percet. Utána hívd el hogy lenne időd xy.... többit tudod.


Szerintem ez a legjobb módszer :)

2016. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!