Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit Tegyek? Szerelmes lettem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Tegyek? Szerelmes lettem, vagy ez csak rövid hóbort?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és belezúgtam egy 13 éves fiúba, aki lebukott hozzánk. Kitűnő tanuló vagyok, ezért a szüleim ellenzik, hogy rossz tanulókkal barátkozzak/ismerkedjek. Csak néhány barátnőm tud erről. Írtam ennek a Bongonak aki azt írta hogy 99%-ban összeillünk xd. Néha észre szoktam venni, hogy néz, de nem tudom hogy mire vélhetném. Még nem beszéltem vele. A fiú nem kezdeményez semmilyen formában, viszont gyanítom hogy érezhet valami.

Hogyan tudnék beszélni vele? Ráírjak- e Facebookon? Hogyan reagáljam le ha visszautasítana? Mit érezhet?

Inkább fiúk véleménye érdekelne, de a lányoké is jöhet. :)



2016. szept. 23. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, ne te nyalizz a fiúknak.

Hóbort vagy sem, ne csinálj magadból bolondot. Beszélj vele, rájössz hogy komolyan szereted-e. De ha kitűnő vagy, akkor még várj két évet mielőtt járnál bárkivel, mert 14 éves korodig (kb) nem nagyon fog komoly kapcsolat összejönni. Gondolom nem két heteset szeretnél.

MHa bejössz neki, akkor tuti jelzi. Egyelőre új neki a közösség, szóval lassú/lassabb lesz ennek a folyamata mint ahogy akarod.

De elmondani elmondhatod, hogy bejön neked. A végén még matekból korrepetálnád. :D

Gondolom matekból bukott

2016. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen és Köszi a választ
2016. szept. 24. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És egy jó tanács: Ez a bongó csak lelopja a pénzt a kártyádról
2016. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!