Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen? (a kérdés túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hjjdkn kérdése:

Mi legyen? (a kérdés túl rövid a magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki tetszik csak bonyolult a helyzet.

A fiu a legjobb barátnőm unokatesója de ez a legkisebb ,,baj". A fiut 2 ève ismertem meg. Után járt a volt legjobb barátnőmmel kb 2 hónapig de nem is beszèltek. A volt barátnőm most iszik, cigizik nem is beszèlek vele. Akkor 2 ève èv vègèn irtam egy verset (szerelmeset) ès az unokatesóm miatt oda adtam neki azota nem beszelünk. Nagyon hiányzott elöszöt barátilag aztán Szerelmes lettem belè. Tavaly év vègèn a legjobb barátnőn azt modta hogy hallotta hogy az unokatesoja (aki tetszik) azt mondta a haverjainak hogy tetszem neki, de azotta se csinalt semmit. A barátnőm mindig mondja köszönjek neki,beszeljek vele de nem merek. Időnként érzem hogy figyel párszor szemeztünk is.



A kérdés az lenne hogy mit tegyek? Hagyjam? Probalkozzak tovabb?

14/L

ui.: bocs a helyed irási hibákèrt telefonról írtam



2016. szept. 22. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

tanulj. Vagy fogalmazd meg normálisan.

Vagyis az unokatesódnak írtál szerelmes levelet vagy a fiúnak? És a legjobb barátnőd most az aki cigizik? Vagy mi van?

2016. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el beszélgetni vele :)

Hülyültök,aztán ő még jobban megszeret,és összejöhettek. :)

Én dumálnék vele :) Ne szalaszd el.


Sok sikert ;)

13/L

2016. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tegyél fel magadnak 3 kérdést!!! 1.mit nyerhetsz ha ismerkedsz? Mit veszíthetsz ha nem? és van e más lehetőséged hogy boldog légy? Ha ezeket megtudod válaszolni magadnak akkor már tudod a választ is mert a válaszok benned vannak csak jól kell kérdezni!!!
2016. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teszem hozzá: minden csak annyira bonyolult amennyire bonyolulttá teszi az ember!!! Van 1 lány és 1 fiú aki vonzódik egymáshoz: akkor hol a gond?
2016. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te már elég jelet adtál neki, ezután max keresd a társaságát de ne nyomulj rá túlságosan.
2016. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki aki normálisan válaszolt ,:)
2016. szept. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!