Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen összezavart a fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavart a fiú, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk és az elején nem sokat beszéltünk, de aztán elkezdett írni nekem chaten is. Akkor még nem tetszett, viszont nagyon sokat beszéltünk. Csak aztán beleestem és ilyenkor ránézni nem merek konkrétan az illetőre (régebbi berögződés) így élőben kevesebbet beszéltünk de neten napi szinten (tudom ez így nagyon fura helyzet). Most nyári szünetben többször is elhívott, hogy találkozzunk de sajnos nekem nem volt jó, de aztán megbeszéltünk egy találkozót ahol sokat sétáltunk és beszélgettünk, majd kb egy óráig összeölelkezve ültünk. De utána megváltozott és kevesebbet írt, aztán nem is beszéltünk. Én azt vettem le , hogy megijedhetett. A külön találkánk óta eltelt kb. 2 hónap. Viszont a suliban nagyon sok jelet ad, de én már nem merek nyitni mert nem akarom elrontani a dolgot, ő meg fel sem hozza a témát. Szerintetek mit tegyek? Tudom, hogy beszélnem kellene vele, de hogyan kezdjek hozzá? Vagy várjak arra, hogy ő kezdeményezze a beszélgetést? Előre köszönöm a válaszokat! 16/L
2016. szept. 23. 23:45
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mindenkeppen beszelj vele! De szemelyesen! Kerdezzd meg tole hogy mert nem beszelunk/talalkozunk mar??! Hogy megbantottad e valamivel. Mondd neki hogy nagyon hianyzik mind az ami volt. Mar nagyon sok fiu ilyen vagy megijedt vagy nemmer feled nyitni. Fel hogy mit valaszolnal neki. Ha beszelsz vele abbol nemjohet ki semmi rossz. En tuti ezt tennem a helyedben :)
2016. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!