Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen összezavart a párom,...

Teljesen összezavart a párom, nem értem őt, hogy állhat a baba kérdésben most?

Figyelt kérdés
Lehet rossz helyre rakom ezt a kérdést!Megpróbálom röviden elmesélni!5 éve vagyunk együtt a párommal, én 31 éves vagyok!Neki vannak gyermekei az első házasságából!Jelenleg albérletben lakunk . Mindig azt mondta mikor felmerült témába,hogy gyermeket szeretnék, hogy albérletbe? Hogy fogunk megélni? Még viták is voltak ez miatt!A gyógyszert abbahagytam 1 éve. Óvszerrel védekezünk. Ebben a hónapban késett (késik) a mensim! 4 napja nem jött meg,ma reggel elkezdtem vérezni! Mondtam neki, hogy végre bonthatunk pezsgőt,mert úgy néz ki megjön! Erre Ő teljesen letört. Hogy örült volna a picinek! Nem értem ezt az egészet! Akkor miért védekezünk? Én nagyon szeretném a kicsit, ezek szerint Ő is! Most szomorú, hogy nincs baba (úgy néz ki),akkor miért akar mégis védekezni?Nem értem!
2016. ápr. 20. 07:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Én meg azt nem értem, hogy ezt miért tőlünk kérdezed. A kérdéseidet tedd fel neki!
2016. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tök érthető. A szive szeretne babát, az esze viszont azt tanácsolja, hogy rossz anyagi helyzetbe ne.
2016. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Osztom az első véleményét.


Egy olyan kapcsolatba NEM való a gyerek még gondolati szinten sem, ahol ezt nem lehet őszintén megvitatni és ide kelk jönni, hogy "vajon ezt hogy értette".


Ez kérlek TINI párkapcsolati szint, hiába vagytok 30 felett.

2016. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Az albérlet azért nem egyértelmüen probléma - ha nem egyszobás nyomorlakás, hanem megfelelö méretü és minöségü, akkor jobb megoldás lehet, mint egy "saját" sok hitellel.
2016. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Van amivel nem értek egyet!Természetesen :)

Megbeszélünk mindent a párommal, ezt is megfogjuk ma délután!Ma reggel fél 5 kor nem volt rá idő! Én csak véleményt kértem.Tudni szerettem volna, hogy volt e valaki ilyen helyzetben!Valószínű tisztábban fogok fogunk látni délután és megbeszéljük! Nem szeretünk semmit sms-be vagy bármilyen internetes oldalon ilyen komoly dolgokat megvitatni (sőt abszolút nem használjuk).

2016. ápr. 20. 08:00
 6/31 anonim ***** válasza:
25%

"Mondtam neki, hogy végre bonthatunk pezsgőt,mert úgy néz ki megjön!"


Mi van?

2016. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
kedves 6os gondolom szarkazmus :)
2016. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
18%
Értem én, 7-es, de így nem lehet gyereket tervezni... Főleg, hogy óvszert is használnak.
2016. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Először is nem tervezünk babát, másodszor azért mondtam hogy bonthatunk pezsgőt mert "nem tervezünk babát" még. Szeretnénk de nem most!Az albérlet miatt!
2016. ápr. 20. 08:24
 10/31 anonim ***** válasza:
25%
Konkrétan mi a baj az albival?
2016. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!