Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elsőő csóók? Fiúk!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőő csóók? Fiúk!

Figyelt kérdés
Fiúk ti mikor csókoltok meg egy lányt,akkor hoghya tudjátokhogy neki ez lesz az első?

2016. szept. 25. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Amikor engedi :P
2016. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És hogy csókolod meg?Csak úgy lekapod vagy mi?

Óvatosan,durván (stb..)

2016. szept. 25. 12:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Játszd el a tükör előtt, csókold meg magad párszor. Gondolj arra hogy a tükörnek az lesz az első :) Vagy egy párnára filccel rajzolj fel egy arcot és bókolgass neki :)
2016. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem már volt elsò csókomcsak a lány aki tetszik annak nem...mit tegyek?Hogy csináljam?
2016. szept. 25. 12:45
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

1. Lépés: Növessz tököt

2. Lépés: Használod azt a fene nagy tapasztalatodat

3. Lépés: Egyik este egy üres utcában kérd meg hogy álljon meg veled szemben és csukja be a szemét

4. Lépés: Közel hajolsz hozzá és adsz neki egy nagyon erős pofont aztán futsz amerre látsz


:D Sok sikert!!

2016. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de szerintem segithetek. Karold át egyik kezeddel, húzd magadhoz, a másik kezed tedd az arcára és gyengéden csókold, lassan de élvezetesen, szenvedélyesen, de semmi nyelvezés!
2016. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ha neki nem lesz jó?Biztosra szeretnék menni nála.:)
2016. szept. 25. 13:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg van a megfelelő pillanat nézz a szemébe, közben közeledj. Nézz a szájára majd ismét a szemébe és mielőtt megcsókolnád újból a szájára. :P

Lágyan,és előszőr csak csók. Ha visszacsókól majd a 4.5 csók után mehet a nyelves. :D Sok sikert

17/L

2016. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Az előző nagyon jól leírta. Ha úgy adja magát a helyzet, és megvan az a nem kínos csönd, amikor egymás szemébe néztek közeledj, és óvatosan csókold meg. Mint ahogy egy csajtól elvárnád hogy végvégigcsókolja a brédet. Olyan finoman. Remélem segítettem :)
2016. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!

És utána mit mondjak neki?Hogy szeretem?Vagy kérdezzem meg,hogy milyen volt?:P

2016. szept. 25. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!