Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és az osztályomból tetszik egy fiú már egy jó pár hónapja, már az előző tanév közepe-vége óta. Akkor még elhittem, hogy tetszem neki, mert nem nagyon szólt hozzám (én se hozzá de pont azért mert tetszik nekem és nagyon zavarba jöttem volna meg minden), volt hogy úgy éreztem hogy engem néz meg hasonlók. De most így az új tanévben nem tapasztalok ilyesmi jeleket. Már én sem vagyok annyira zavarban a közelében (csak egy kicsit), de még mindig nem igazán szoktunk beszélgetni, mert szerintem nagyon furán fogadná ha egyszer csak odamennék dumálni vele. Van hogy amikor beszélget másokkal még sok emberrel, akkor odamegyek én is, de alig bírok ránézni... Próbálom néha leutánozni pár gesztusát, de azt vettem észre hogy néha pl ugyanúgy ülök mint ő. Ha nevet valamin, én is (magamtól is nevetnék, csak így látja hogy hasonlóak vagyunk). Csinosan öltözködöm, ápolt vagyok. Itt nem arra kell gondolni, hogy magassarkúban meg csillogó ruhákban járok, nem, csak egymáshoz illő ruhadarabok, kicsit lányosabbak nem az a nagyon sportos. A hajamat is mindig kiengedem, szerintem ha jól fel vagyok öltözve, jó a hajam, ki vagyok sminkelve (korrektor, szempillaspirál, halvány labello, semmi több), akkor szép vagyok, pedig nincs sok önbizalmam.

Régi vágyam hogy összejöjjek vele, mit kéne tennem? Fogalmam sincs hogy milyen lányok jönnek be neki vagy hogy mit gondol rólam. Milyen jelekkel tudom úgymond felhívni magamra a figyelmet? Fiúk, ti mit szerettek egy lányban? Mi az, ami vonzó számotokra? Tudom hogy mindenkinek más, de kíváncsi vagyok.

És tudom, hogy ráérek még a fiúzással, de nekem ő tetszik már fél éve és az osztálytársaimnak, évfolyamtársaimnak van barátja, legalábbis sokaknak.


2016. szept. 25. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig anélkül nem igen fog menni ha nem beszélgettek. És egyáltalán nem ciki odamenni hozzá beszélgetni főleg úgy nem hogy osztálytársak vagytok.
2016. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyetlen ok, amiért nem jövök a "ráérsz még szöveggel" az az, hogy szerintem ez egy sokkal értelmesebb és jobban megfogalmazott kérdés, mint itt más 14 éveseké, le a kalappal!

Ha szeretnéd, hogy haladjon valamerre ez a dolog, akkor mindenképp cselekedned kell. Ez elsőre ijesztő lehet és nehéz, de ez természetes, hiszen gondolom még nem sok tapasztalatod van és ez fontos számodra.

Éppen ezért, elég szerintem fokozatosan haladnod. Elég ha kezdetben csak sikerül a szemébe nézned, néha rámosolyognod. Ezek apró dolgok, de szerintem már sokkal jobb mint a semmi- ráadásul nem egy szerelmes vallomás, így nem is érezheti azt, hogy túlságosan nyomulsz. Néha meg kéne próbálnod megszólítani. Akár csak megdicsérni ha valami van a pólóján, vagy megkérdezni tőle valamit, csak hétköznapos dolgokra gondolok :)

Gondolj arra is, hogy valószínűleg még sok más fiú fog tetszeni (mert ha nem beszélsz vele túl sokat, akkor valószínűleg csak tetszik és nem szerelmes vagy) így ezért erre most nem kell rágörcsölni. Ráadásul elég ritka, hogy elsőre sikerüljön valakivel- próbálkozni kell, jobb elesni mint egy helyben ácsorogni; hiszen akkor legközelebb már lesz tapasztalatod hogyan fuss neki.

Sok sikert neked!

2016. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!