Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy évfolyamt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy évfolyamtársamba akit egyáltalán nem érdemlek. Mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés

Nem értem, miért szerettem belé, mert ő teljesen más társaságban van, mint én. Tudom, gonosz ezt mondani, de kicsit népszerűtlen. Pedig szép lány, és nagyon okos. Együtt jártunk matek szakkörre és nagyon megtetszett. Azt Hallottam azonban, hogy szerinte egy egoista arrogáns pö.cs vagyok, szóval nem tudom, hogy tehetném ezt jobbá :D

Help?



2016. szept. 25. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát. Ő mondta hogy az vagy? Vagy valaki más? És ha csak félre ismert? Még kell neki mutatni hogy te nem vagy az. Te igen is kedves vagy. Ha nem, akkor is. :)
2016. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy lányt nagyon könnyen le lehet venni a lábáról kis kedvességgel :D Persze ehhez kell az is, hogy neki valamennyire szimpatikus légy. Én is alakítottam ki már hasonló véleményt srácról, de hidd el, ha nem leszel vele szemben lenéző, nem isteníted magad agyon, hanem őt dicséred, tudtára adod egy-egy rövidebb beszélgetés alkalmával, hogy szerinted igenis ő a szép, vagy hangosan megjegyzed mondjuk, hogy "Hú, milyen szép ez a lány", az iskolaudvaron, vagy az utcán mondjuk, hidd el, az nagyon jól tud esni, és jó pont. Másik, hogy MINDIG MOSOLYOGJ, mikor ránézel. :) A mosoly mindenkinek jól áll, és vonzóvá teszi az embert. Valamint sose várd, hogy ő kezdeményezzen, még beszélgetés terén sem, mi lányok szeretjük, hogyha a fiú "udvarol" :) Ritka ez a mai világban sajna :'D Jaj, nem húzom tovább a szót :D Add tudtára, hogy Ő különleges számodra! :)) Ha normális a csaj, nem fogja zokon venni akkor sem, ha épp nem te vagy az esete ;)


14/L

2016. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!