Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes lettem az egyik évfolyamtársamba. Teljesen felemészt a dolog, mert minden nap látnom kell, és ezáltal esélyem nincs elfelejteni. Még 2 évem van hátra a középsuliból, a poklok poklát fogom átélni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezen felül sem otthon,sem az iskolában nincs rendben semmi sem. Van így értelme az életnek?

2013. szept. 3. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
És mitől reménytelen ez a szerelem??
2013. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Na vajon mitől... nyilván a vonzalom nem kölcsönös.
2013. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Biztos vagy benne,hogy nem kölcsönös a vonzalom?;)
2013. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,100 %-ig biztos.
2013. szept. 3. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Állj katonának ;)

Én nekem egy csajom sem volt,pedig nem vagyok kicsit se csúnya,de ha nincs olyan akivel megoszthatnám az életemet minek élni?

Én katonának fogok állni ezért,sztem te neked is jó lenne:)

16/F

2013. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!