Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha 13 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 13 évesen belezúgtam egy 18 éves fiúba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolom már a kérdésből is eleve levágtátok, hogy egy tipikus szerencsétlen lányról van szó... :') Szégyellem is kicsit, hogy ilyen kérdést teszek fel itt, de nem igazán tudom mit kéne csinálnom egy ilyen nevetséges helyzetben. A helyzet, hogy két évvel ezelőtt nagyon megtetszett egy srác. A négy és fél év korkülönbség már akkor is félelmetes volt köztünk, így próbáltam kerülni, hogy még véletlen se habarodjak bele még jobban. Hát, ez sajnos nem sikerült, mert szinte mindennap találkoztunk, annak hála, hogy a nagyapja a szomszédunkban lakik, én meg elég sokat mászkálok boltba, meg ide-oda... Oh, nem is ez a lényeg. 14 leszek október végén, a fiú pedig idén töltötte be a 18-at, én pedig úgy érzem már attól boldog lennék, ha kicsit jobban megismerném (kapcsolatra nem gondolok, ne értsetek félre; tisztában vagyok vele, hogy nevetségesen fiatal, és éretlen vagyok hozzá képest, és neki is kínos lenne, ha ráakaszkodnék), borzasztó sokat jelentene, ha váltanánk néhány szót... És nos, a kérdést rosszul tettem fel. Nem vagyok belezúgva, (már hogyan lennék, ha nem is ismerem) csak borzasztóan szimpatikus. Szerintetek mit tegyek? Érdemes arra törekednem, hogy még jobban megismerjem, vagy próbálkozzak továbbra is azzal, hogy felejtsem el? :/ :(


Előre is köszöni a válaszokat, egy majd' 14 éves, pancser fruska :')



2016. szept. 25. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Tetszik ahogy ezt leírtad.

Válassz: megismered, beleszeretsz, szenvedsz.

Megismered, unszimpatikussá válik, elfelejted

Próbálod továbbra is elfelejteni, de nem jön össze továbbra se.

Melyk éri meg a legjobban?

2016. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lényegében akkor 4 év a korkülönbség.... szerintem vesztenivalód nincs, meg kell próbálni, ha elutasít, akkor továbblépsz... de 4 év szerintem nem a világ... ha fordítva lenne, és ő lenne még éppen 18, de lassan 19, és te töltötted volna be tegnap kb a 13-at, akkor nem javasolnám, de így simán...4 év belefér...
2016. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok és egy 17 évesbe szerettem bele. Nekem ő teljesen elérhetetlen. Mégsem tölt el rossz érzéssel a dolog. Legalább tudok szeretni valakit. :) Állj hozzá úgy, hogy egyáltalán nem baj ha szerelmes vagy. A szerelem csodás (még nem éltem olyan sokat, ne értse félre senki de már voltam szerelmes.).
2016. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az egyessel, ahhoz képest, hogy 14 éves vagy (inkább 14 vagy már, mint 13), rendkívül értelmesen, szimpatikusan írsz.


Mi alapján szimpatikus neked ez a fiú? Csak a kinézete tetszik, vagy van egyéb oka is?


Ha két éve tetszik, és azóta nem múlt el, akkor valószínűleg ezután se fognak csak úgy megszűnni az érzelmeid — hacsak nem szeretsz bele egy másik fiúba —, úgyhogy azt javaslom, hogy ismerd meg jobban, aztán meglátod mi lesz, az is lehet, hogy kiábrándulsz belőle, de az is, hogy te is tetszeni fogsz neki.


Amúgy én 17 éves fiúként egy 15 éves lányba "zúgtam bele", tudom, hogy ez nem akkora különbség, de ő olyan különleges számomra, hogy ha egy évvel idősebb lennék, ő meg eggyel fiatalabb, az se változtatna semmit a helyzeten.

2016. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a mindenkinek a válaszokat, hasznosak voltak számomra, mindenkinek ment a zöld pacsi! ;) ♥ Utolsó, köszönöm, hogy megosztottad velem a helyzeted, igazán jó azt olvasni, hogy ennyire szereted azt a lányt, hogy különleges számodra, hogy téged idézzelek, és hogy evégett nem számít a korkülönbség! :)) Örömmel tölt el, hogy vannak ilyen érzelmű fiúk :)Óóó, és hát a külseje sem semmi a srácnak a kérdésedre válaszolva, de tulajdonképpen a stílusa az, amivel igazán lenyűgözött. Az a lazaság, és közvetlenség... Ő barátságos mindenkivel, bárkivel elbeszélget. A gondok viszont velem vannak, és ott kezdődnek, hogy mikor meglátom, remegnek a lábaim, és ránézni is alig merek. Félek, hogy rossz benyomást teszek, holott valójában pont ezzel rontom el a helyzetet :') De nem tudok változtatni magamon, félénk vagyok, ha arról van szó, aki tetszik. :/
2016. szept. 25. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizony, különleges ám. Mielőtt megismertem, volt egy, főleg belső tulajdonságokra vonatkozó, hogy milyen lánnyal szeretnék járni, de néhány dolog annyira konkrétan meg volt fogalmazva, hogy "ilyen kellene legyen", hogy biztos voltam benne, nem találok ilyen lányt. Aztán megismertem őt, teljesen megfelelt az ideálomnak, és gyönyörű is. Más kérdés, hogy amilyen szerencsétlen vagyok, egyelőre nem sikerült közelebb kerülnöm hozzá, és valószínűleg ezután se fog.


Ne aggódj, sok fiú van, akit nem zavar, ha egy lány félénk, zavarban van, és ha tényleg olyan rendes ember ez a te kiszemelted, akkor nagy eséllyel ő is ilyen. :)

2016. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is azzal szeretném kezdeni, hogy rendkívül intelligensen és normálisan írtad le a problémádat a korod ellenére ...

ebből azt a következtetést vontam le, hogyha én így gondolom 25 évesen, akkor a 18 éves "kiszemelt"-nek is fel fog tűnni, hogy jóval érettebben gondolkozol és viselkedsz az átlagos korodbelieknél.

ha az utatok sokszor "keresztezi" egymást úgymond, vagyis ahogy mondtad, gyakran jár a szomszédban, azt hiszem semmi akadálya annak, hogy megismerkedj vele, váltsatok pár szót, és akkor a "vágyad" már is valóra válik és kicsit jobban megismerheted . nem hinném hogy ez az ellenére lenne a fiatalembernek, ha még is bunkón viselkedik, akkor már is többet megtudtál a "belsejéről" és talán finomítani tudod magadban, hogy pontosan mit is érzel ... ha pedig a megismerkedés után is szimpatikusnak találod, és ő is téged, akkor annak szerintem nincsen semmi akadálya, hogy kicsit összebarátkozzatok, jóba legyetek, és most még valóban nagyon soknak tűnik, illetve nem csak tűnik, hanem az is a 4 év, de ha 1-2 évig egymás közelében maradtok, 16 évesen már járhatsz egy 20 évessel és az már nincs is olyan messze :) sok sikert kívánok és kellemes meglepetés voltál, hogy a korosztályodnak nem 100%-a teljesen zombi

2016. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!