Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! 13 évesen belezúgtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AlexBlake kérdése:

Segítség! 13 évesen belezúgtam a negyvenakárhany éves angoltanáromba! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbálom elfelejteni,de nem megy és még úgy sem, hogy tudom, hogy van felesége. De ő olyan kedvesen is néz rám. Hogyan verhetem ki a fejemből?

2014. ápr. 16. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, dúlnak a hormonok szimplán.
2014. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ábrándozni szabad róla, de többet ne várj semmiképpen!
2014. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, foglald el magad valamivel.
2014. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
16%
menj pszihológushoz !!!
2014. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Linó03 ***** válasza:
100%

Kb. ennyi idősen én is zúgtam bele tanáromba, még bűntudatom is volt, és belebetegedtem. Aztán egy kicsit beszéltünk róla anyuékkal, rögtön meggyógyultam, és boldog voltam (csak úgy magamban), aztán lassan kiszerettem.

Semmi gáz, ez természetes.

2014. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Helyesen írsz.Kamu.
2014. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4. Miért kell pszihológus?


Mindenkinek köszönöm a válaszokat, megpróbálok kiszeretni belőle.

2014. ápr. 16. 17:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez tök normális. Nekem is tetszett a te korodban hasonló korú férfi, és elismerem, hogy nagyon megnyerőek tudnak lenni, de ez elmúlik maximum egy hónap alatt, legalábbis velem így volt. Sokat néztem a képeit, meg stb, aztán a végén már nem is volt olyan különleges, és elkezdett nem érdekelni.
2014. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nincs semmi baj, tombolnak a hormonjaid! Úgy verd ki a fejedből, hogy korodbeli srácokkal lógj.
2014. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
4. vagyok tapasztalatból tudom hogy ilyen témáról jobb egy idegennel beszélni mint olyannal akit ismert pl szülők... én is elmentem pszihológushoz meghallgatott majd tanácsokat adott s így minden megoldódott
2014. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!