Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első találkozásnál (lehetsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első találkozásnál (lehetséges, hogy randi) mit szabad csinálni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a köszönésre, a kezét megfogni, amikor sétálunk, megpuszilni, ilyesmikre gondoltam.
2016. szept. 26. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányfüggő.

Van aki elvárja hogy megcsókold, van akit meg sem ölelhetsz. Esetleg kifejtenéd a lányt egy picit hogy milyen?

2016. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek a kezét se foghatod meg, van akit meg is dughatsz. Bármi lehet.
2016. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
szexelni
2016. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod. Ha komolyabbat akarsz, akkor ne rohand le, de ne is legyél tutyimutyi, úgyis a helyzet adja, hogy ott van-e az idő egy csókra, vagy megfogni a kezét. Lehet vicceseket beszólni, hogyan reagál, vagy esetleg fogadni vele egy csókban valamin, ezek jók szerintem. De úgyis érzed, hogy megvan-e az összhang szerintem.
2016. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!