Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Feleslegesen aggódok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen aggódok, és tényleg lehetséges, hogy komolyan megtetszettem neki ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem 5 fiúval. Az egyik közülük azonnal megtetszett... Szemeztünk már az első alkalomkor is párszor, meg összeröhögtünk a többiek hülyeségén, megdicsérte a hajamat. Visszahúzódóbb, jól nevelt, de nagyon vicces srác. Aztán gondoltam elhozom a barátnőmet is az egyik bandázásra. A srác úgy tapad rá, mint egy pióca, végig dumálták az egészet. Ez rosszul esett, és egy kis alkohol hatása miatt bátran, ôszinén a többi 4 fiúnak kiakadtam, hogy 'aki tetszik nekem, annak olyasvalaki tetszik, akivel nagyon jóban vagyok, és ez fáj'. Szerintem meghallotta a srác, és onnantól rám sem nézett, nem is köszöntünk el egymástól. Facebookon sem válaszolt egy hétig a 'félreértés' szombatjának délelôttjén keletkezett levelemre. A legjobb haverja a srácnak a segítségemre sietett, mert tudta, mirôl van szó - bemesélte neki, hogy nem is róla beszéltem. Aztán kiderült, hogy a barátnômnek is tetszik. Nos, úgy volt, hogy elmegyünk így 7-en egy koncertre, de végül csak 4-es vizipipázás lett belôle: a barátnôm, a srác, én, meg egy másik tag. Kínos volt, de utána való napon a srác visszaírt fb-n, mintha semmi nem történt volna, és folytattuk a hosszú beszélgetéseinket. Közben a haver bíztatott. Most volt a szülinapi bulija a havernak: a srácom rá sem nézett a barátnômre, hanem folyton utánam jött, CSAK VELEM beszélgetett, egész este héttôl hajnali fél 4ig. Nagyon jó volt. Most elhívott moziba péntekre.

Nagyon örülök a dolognak, de nem értem, mi ez a hirtelen váltás. Ha eddig nem tetszettem neki, ezután sem fogok... A haver mondta, hogy nagyon sokat segített. Félek, hogy ez az ô oldaláról egyáltalán nem azért van, mert komolyan gondolja, hanem csak mert 'kap az alkalmon'... Vagy akkor összejött volna már a barátnômmel?

ô: 17/F, (haver 18/F) én 16/L



2013. jan. 30. 00:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Én már ott feladtam, hogy te 5 fiúval....
2013. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

megismerkedtem 5 fiúval.így kezdődik egy gangbang.

jahogy 16 éves vagy.nááááájsz :D

2013. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
He? Zenekar kapcsán. Bevettek a bandájukba énekesnek. A havert meg 10 éve nem láttam, és szerencsés okokból megtaláltuk egymást... Nem csak együtt zenélünk, hanem baromi jó haverok is lettünk. De köszi, hogy végigolvastad;)
2013. jan. 30. 00:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban, hogy azért "választott" téged, mert a haverja elmondta.


Magyarul egy biztos pont vagy, aki biztosan összejön vele.

2013. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Éppen ezt nem akarom. Hogy úgy jöjjön össze velem, csak azért, mert a haver rám beszélte...
2013. jan. 30. 00:23
 6/8 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy azért hanyagolt,mert azt hitte másról beszélsz.
2013. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott se volt akkor elvileg. Plusz az egész abból indult, hogy a barátnőjével foglalkozott végig.
2013. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, a haver mondta, hogy egyből leesett neki, hogy róla beszéltem, úgy kellett neki magyarázni, hogy neeem, tuti nem róla van szó!
2013. jan. 30. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!