Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól lehet igazán szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet igazán szerelmes az ember?

Figyelt kérdés
Életkorra értem. Na meg a viselkedésre.Mi árúlja el azt,hogy te igazán szerelmes vagy?Máig sem tudom mi a külömbség a "tetszik" és a "szeretem"között. Tapasztalatok,vélemények?

2016. szept. 27. 06:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, vagyis akkor jöttem rá hogy szerelmes vagyok hogy

Azelőtt tetszett egy fiú (akkor még azt hittem hogy szerelem) aztán egyszercsak nagyot robbant a szívem és rájöttem hogy most van az, amikor tényleg szeretem. Azóta összejöttünk és szakítottunk is....

2016. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
„Amikor úgy nézel valakire, mintha ő lenne az utolsó csoda a földön, nah az a szerelem.”
2016. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a "tetszik" és a "szeretem" között az a különbség, hogy idő telt el, jobban megismertem őt, a hibáit is, és mégis vele szeretnék lenni. Lelkileg, szellemileg, fizikailag is. Valahogy arra visz a lábad, amerre ő van. Én ezt 30 éves koromban éreztem először. Előtte inkább rajongás, elérhetetlen álmok kergetése jellemzett.
2016. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nos én 13-14 lehettem amikor beleszerettem egy fiúba....na azt érzi az ember, azt tudja hogy szerelmes. Amikor minden gondolatod az hogy vele legyél, amikor meglátod pillangók vannak a hasadban, nagyot dobban a szíved és ez nem múlik el pár nap alatt...2-2.5 évig voltam ennyire szerelmes, aztán próbáltam továbblépni, eltelt 4 év, közben volt kapcsolatom mással, volt randim mással, de közben néha néha eszembe jutott és még most is eszembe jut, ha sokáig nem látom elhalványul, de ha találkozunk megint felszínre tör az egész...Azokkal nem ilyen akikkel közte voltam, ők nagyon szimpatikusak voltak, vonzódtam is némelyikhez, nagyon jó barátok voltunk, de a két érzés teljesen más. Ha valakibe igazán szerelmes vagy, azt tudod, az nem kérdés.
2016. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy a szeretet megint egy másik dolog, ahhoz mély ismeretség kell számomra és akibe szerelmes vagy azt nem szereted feltétlenül. És szerethetsz olyat is akibe nem vagy halálosan szerelmes.
2016. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Azt mondják a szerelem nem az a személy akivel eltudnád képzelni az életed, hanem aki nélkül nem.
2016. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Még annyi hogy egyszer nagyon szerelmes voltam.

Olyan volt mintha elvonási tüneteim lennének amikor nem láttam. Hülyét csináltam magamból egy párszor az biztos :)

2016. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tetszik vki ha szép/helyes. Bejön neked, vagy nagyon jófejnek,vonzónak találod.

Szerelmes akkor vagy ha fontos a számodra, ismered, és az érzelmi kötődés a vonzalommal együtt van jelen kettőtök közt.

2016. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2016. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szólásokat! Nekem még ismeretlen ez az érzés,ígyhát kiváncsi voltam rátok :)
2016. szept. 27. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!