Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatja az ember azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatja az ember azt, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem tudom pontosan mit is érzek...mit kell éreznem ha szerelmes vagyok?

És ha csak tetszik?

[válaszokat előre is köszönöm]



#szerelem #érzelem #nemtudommitérzek #tetsziknemtetszik
2016. ápr. 27. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat ha szerelmes vagy akkor erzed hogy egeti a lelked ha mar a neve kezdobetujet is kimondjak vagy a hajszinet.

Remeg a labad ha vele vagy rola beszelsz...

De azt te erzed

2016. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van, részben. Ott vannak még azok a nyavalyás pillangók. Igen a pillangók. Nincs náluk rosszabb. Biztos hallottad már, hogy pillangók repkednek a gyomrában. Ez nagyon finom fogalmazás, igazából hasfájást jelent ami akkor jelentkezik ha rágondolsz.


Meg persze, megeshet, hogy képzelődsz ha nagyon szerelmes vagy. Velem már történt olyan, hogy annyira szerettem volna látni egy hölgyet, hogy többször oda halucináltam az arcát más emberekére. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy ez max akkor fordul elő ha nagyon fáradt vagy és nagyon szerelmes.


Persze ha csak meghallod őt beszélni vagy meglátod azonnal nagyon vidám leszel, ugyanígy ha csak rágondolsz.

2016. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!