Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok és fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk! Szerintetek mennyi idő (hét, hónap) után elfogadható az első: -Szexuális együttlét -Közös fürdés -Együtt alvás? Miért gondoljátok így?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ugy erzitek. Hiaba mondom, hogy en 15 evesen ket het utan vesztettem el a szuzessegemet, ha te meg nem erzed magad keszen. Ez teljesen egyeni dontes. Amikor szeretned, akkor.
2016. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de most nem rólunk van szó! :D Csak egy egyszerű 'felmérés', hogy ki, hogy gondolkodik.
2016. szept. 27. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is amikor úgy érzitek. Úgy is lehet egy kapcsolatot kezdeni hogy pl egész nyáron nap mint nap együtt vagytok illetve úgyis hogy nem találkoztok csak mondjuk hetente és akkor is csak pár órára. Nyilvánvaló hogy ég és föld az így eltöltött idők összértéke.

A három közül én biztos a harmadikkal kezdenék. :D

2016. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Az elso szexualis egyuttletet tenyleg nem lehet meghatarozni. En iden vesztettem el masfel honap utan. De altalaban ilyen 2-8honapig szokott kitolodni ebben a korosztalyban. A kozos furdes szerintem szex utan mar mehet hiszen mar lattad a masikat meztelenul ezert tokmindegy. Az elso egyuttalvas meg az elso szex utan nehany honappal
2016. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Kortól, értelmi szinttől, családtól/otthontartózkodóktól és magától a kapcsolattól függ


De ha most magamra gondolok akkor azt mondanám hogyha eléggé lángol a szerelem akkor 1 hét után már mehet akármi :D

F/17

2016. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Erőltetni semmit sem érdemes. Legjobb hagyni, hogy a dolgok kialakuljanak. :D De mint előttem írták, a helyzettől függ. Nem nagyon lehet időhöz kötni. Persze ha valakinek az első kapcsolatáról van szó, tapasztalatlan, nem árt várni legalább pár hónapot, hogy meglegyen a kellő bizalmi szint, kiderüljön összeillenek-e igazán, stb. De ha valakik már az 5. találkozón veszettül kívánják egymást, és nem is az első kapcsolatuk, szerintem nincs értelme heteket várni.

18/l

2016. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg amikor az ember testileg lelkileg kész rá. De ha ilyen ideált kéne írnom , (lányként) akkor 17 évesen mondjuk fél vagy egy év után. De lehet ,hogy ha most összejönnék valakivel hamarabb megtörténne. Passz.
2016. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Nee, csak ne lássa lankadva a farkam xD
2016. szept. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 János Gilján ***** válasza:
100%

Én tiniként sok olyan kapcsolatban voltam, ahol még aznap este, vagy maximum 2 héten belül szex is volt. Nem mondom, hogy ez a követendő példa, de ebből sem származott semmi bajom. Konkrétan a szüzességemet is még aznap este vesztettem el 14 évesen egy 16 éves lánykával, amikor összejöttem vele.


Mondhatjuk, hogy elég "menő" kiskrapek voltam, DJ-skedtem, tartottam tánc bemutatókat, akrobatikáztam, jól tudtam dumálni, így mindig volt néhány olyan lány, akinek ennyi elég volt, hogy gyorsan lecsússzon róla a bugyi.


Később persze rájöttem, hogy azoknál a lányoknál, jobbat is találhatok, akiknél ezek a felszínes dolgok jelentik a legfőbb értéket. 26 éves koromra már 25 lány volt a hátam mögött, akivel volt szex is. Itt viszont megtaláltam a feleségemet, akivel már 10 éve élek együtt boldogan. :) 36 vagyok, a feleségem 33.


Hogy mit üzenek a mai fiataloknak a speciális tapasztalatim birtokában? Szerintem ok nélkül fölösleges húzni az időt, de a túl gyors szex sem szerencsés, mert utána lényegesen kisebb lesz az esély egy normális kapcsolatra...

Miért kisebb? Mert sajnos az emberre az a jellemző, hogy amiért nem kell megküzdenie, azt nem tudja eléggé értékelni. Még akkor sem, ha az illető partner amúgy nagy értéket képviselne.


Nincs egzakt adat arra vonatkozóan, hogy mennyit érdemes várni, de ha mégis mondani kell valamit, akkor rendszeres találkozások mellett 1-2 hetet mondanék optimálisnak. Ritkább találkozások esetén pedig kb 1 hónapot. Az ilyen fél éves-éves várakozások szerintem azért nem szerencsések, mert:

1. Szex nélkül maximum barátságról beszélhetünk, nem párkapcsolatról.

2. A másik megismerésében nagy segítség a szeretkezés.

3. Ha egy év után jöttök rá, hogy nem passzoltok össze szexuálisan, utána kellemetlen a már egészen elmélyült kapcsolatot emiatt felrúgni.


Ezek a számok viszont csak tinikre vonatkoznak, felnőttek esetén azt mondom, hogy a második-harmadik találkozón már praktikus ha van szex is, de az elsőn még semmiképpen ne legyen.

2016. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!