Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kell attól tartanom, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell attól tartanom, hogy a mostani iskolai időszakban el veszíthetem a szerelmemet? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval szakácsnak tanultam ki, amit tavaly fejeztem be 3 év után. 3 év alatt rengeteg szabadidőm volt, mert egyáltalán nem voltunk le terhelve tanulás szempontjából. Viszont a fennmaradó további másfél évben érettségire fogok tanulni, és attól tartok, hogy a barátnőmre (15 éves lány) nem lesz időm, vagy el fogunk távolodni egymástól. Nem sokkal több, mint 2 hónapja vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást. Rengeteget gondolunk egymásra, stb... 11km-re lakik tőlem, és mivel szigorú anyukája van, ezért eddig általában heti 2 tali volt 4 órában. Csütörtökig lesz iskola nap, utána 3 nap szünet.


Te például, ha csak hétvégén találkoztatok, rontott ez a kapcsolatotokon?


18/f



2016. szept. 4. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként facebookon minden nap írunk, és szoktunk videóhívásban is beszélgetni.
2016. szept. 4. 22:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Én barátomtól 270km-re lakok és már egy éve együtt vagyunk, boldogan. SZóval szerintem, ha szeretitek egymást és kitartotok, akkor sokáig együtt lesztek.:)
2016. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan kapcsolatom, ahol csak hétvégén tudtunk találkozni, és közel 4 évi tartott. Szóval ez nem kizáró ok egyáltalán. Csak nehéz logisztikailag összehozni, hogy 2 napba sűrítve mindent megcsináljatok, amit szeretnétek. Értsd: program, beszélgetés, erotika, családi dolgok blabla... ez a nehéz része. Valami mindig kimarad. Velünk legalábbis ez volt.
2016. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökre nem témába vág előre is bocsi, de merre laksz/hova jársz suliba?
2016. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért érdekel ez téged egy anonym oldalon? :)
2016. szept. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!