Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor bejövök neki? 13/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki? 13/L

Figyelt kérdés
szóval van egy srác az utcámban, együtt nőttünk fel, együtt járunk suliba meg haza, egy osztályba is ráadásul 1. osztály óta ( ha ez számít.) . ha a barátnőimmel vagyok, folyton ott sündörög a közelemben, viccelődik mint még soha, emlékszik minden apró dolgomra ha megemlítettem, mha beteg vagyok, órákat elchatel velem, szó és kérdés nélkül elkündi az aznapi anyagot, ilyenek. Szimpi egy srác, de valahogy nem vagyok belé szerelmes, nekem csak egy jó barát. szerintetek tetszem neki?

#szerelem #srác #zavarodottvagyok
2016. szept. 28. 15:26
 1/3 anonim válasza:
Lehetséges hogy tetszel neki de szerintem nem mivel hogy azt írtad kiskorotok óta barátok vagytok szerintem szeret tèged csak nem úgy hanem mint egy testvèrt ezt tapasztalatból írom
2016. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi most hogy így mondod lehetséges hogy nem.
2016. szept. 28. 15:43
 3/3 anonim válasza:
Szerintem biztos h szeret. De ha azt mondanád neki h én nem, akkor eléggé összetörnéd. Legalábbis engem ilyen helyzetbe naguon összetörne
2016. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!