Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor bejövök neki? 14/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki? 14/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy évfolyamba járunk. Tavaly egy sulis táncban eggyütt táncoltunk azóta máshogy viselkedik. Osztálykiránduláson (nálunk egész évfolyam eggyütt megy) buszon is direkt mögém ült. Úgy próbálja meg magára felhívni a figyelmet hogy folyton piszkál. (ez tavaly volt)Azóta hogyha a folyosón elsétálunk egymás mellett néha szintén csinál vmi figyelemfelkeltő mozdulatot.Szóval nem tudom szeerintetek bejövök neki?(csak azért nem vagyok benne biztos mert tavaly szinte minden nap csinált valamit most meg sokkal ritkábban)

2016. szept. 23. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
*8oszt.kiránduláson rajzolt egy szivet a kezemre
2016. szept. 23. 16:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki küldj te is jeleket mert lehet azért csinál ritkábban dolgokat mert azt hiszi hogy te neked nem tetszik, viszont az írásodból úgy tünik mint ha neked is tetszene :) :D
2016. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a 8ast nem akartam :)) xdd
2016. szept. 23. 16:30
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!! :)
2016. szept. 23. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, igen, igen és igen.

Milyen egyértelműbb jelre vársz ezeknél?

2016. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nem
2016. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is volt egy lány, csak ő a képeimre rajzolt sziveket és a végén kiderült hogy semmit sem akart tőlem.Azt javaslom, ismerkedj vele esetleg facebookon, barátkozzatok össze, esetleg később menjetek el valahova közösen.Ha a folyosón veled szemben megy mosolyogj rá! :)
2016. szept. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is így voltam.

15 éves vagyok és fiú.

Az idén kezdtem a középsulit.

Volt egy lány akivel ötödikbe még jártunk, de az idők során szétmentünk. Azután 8.-ban a szalagavatón együtt táncoltunk, majd folyamatosan együtt voltunk.

Nem jártunk vagy ilyesmi, hanem csak beszélgettünk, stb.

Az osztálykiránduláson ő a buszon a barátnője mellé ült,én pedig mondtam a barátomnak,h. üljünk mögéjük.

Folyton piszkáltam, de csak mert titokben kedvelem.

Most egy középsulüba járunk,de különböző szakra.

A folyosón már csak ritkán találkozunk de akkor köszönünk egymásnak, de ő is sokkap kedvesebb velem.

De a lényeg az,hogy szetintem kedvel. Saját tapasztalatból mondom.

2016. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!