Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek honnan számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan számít szerelemnek?

Figyelt kérdés
van egy lány akit pár évvel ezelött ismertem meg volt egyszer valami köztünk de annak vége lett és próbáltam elfelejteni másokkal de valamiért most is visszatért és most már félek hogy rossz érzés lesz elszakadni ettől és szerintetek ez magától el fog múlni vagy folytatódni fog és ez gondolom szerelem nem ja és itt arra gondolok hogy néha szoktam talizni vele kb 1 hónap kétszer és az agyam magától cselekszik
2016. szept. 28. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínüleg szereted igen a kérdés az hogy a lány is szeret e mert ha igen akkor szerintem beszéljetek arról hogy újra kezditek.
2016. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!