Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetek számára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek számára szimpatikus?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok és már 9.osztály óta tetszik az egyik évfolyamtársam..Egyszer meg is írtam neki hogy szimpatikus és szerencsémre nem volt sem közömbös sem negatív,ugyanolyan jóban vagyunk most is..Azonban az az egy gond van hogy barátnője van.

Azóta sem mondtam le a srácról viszont nem is próbálkozok nála hisz nem akarom elvenni a barátnőjétől..

Amikor egymással szemben megyünk a folyosón akkor mosolyog és én is, a szemembe néz és mindig köszönünk egymásnak.Ma például gyengéden megütötte a vállam amikor hülyéskedett..Szerintetek lehet akár neki egy kicsit is szimpatikus vagy inkább csak úgy tekint rám mint egy nagyon jó barát?:D



2016. szept. 28. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ezt írom de szerintem egyszerűen csak barátként tekint rád,ha viszont bebizonyosodna hogy nem akkor kerüld el mert ha a barátnője mellett veled s flörtölne akkor ne érdekeljen szerintem.
2016. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos szimpatikus vagy neki, de nem biztos, hogy lányként is érdekled. Persze lehet, hogy tetszel neki, de nyilván megvan az oka, hogy mégsem te vagy a barátnője.
2016. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!