Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Mert azt mondják...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Mert azt mondják az osztálytársaim.

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akivel van egy szakköre járok.A legutóbbi órán észrevettem,hogy végig engem nézett.Alapból rendes velem.Nekem tetszik.Ezért az osztálytársaim akik ugyanarra a szakköre járnak szivatnak ezzel mert ők is látták,hogy nézett.Most mi ez az egész?

2016. szept. 29. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
14/L vagyok.És üzenetben írhattok.
2016. szept. 29. 16:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki? Attól hogy mi elmondjuk még 50x h igen lehet h tetszel neki semmi nem fog változni....
2016. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor újabb részleteket tudok meg azokat is beleírom.
2016. szept. 29. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még mindig ugyan az a helyzet. Beszélgessünk vele, küldj neki jeleket aztán majd úgy is lépni fog ha bejössze neki. Mi úgyse tudjuk megmondani pontosan. Én is rendes vagyok majdnem mindenkivel mégse tetszik minden lány akihez hozzá szólok. 16\f
2016. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.:) De ha azt mondom, nem akkor sem lesz semmi, nem?
2016. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!