Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi van/ mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van/ mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 8.-os és pont ma van, hogy 1 éve szerelmes vagyok és 12 éves 6.-os fiúba (ő évvesztes szóval 7.-es lenne)és sajnos eddig csak egyszer elegyedtünk szóba, az is csak egy hello volt és mindketten nagyobb társaságba voltunk, szóval mindketten NAGYON félénkek vagyunk és egyikönk sem az a kezdeményező típus :/ de sokszor úgy veszem észre,hogy érdeklem: elég sűrűn néz, pillantgat, elmosolyodik,közelembe van stb ilyenek.És én is nagyon próbálom kimutatni neki,hogy tetszik nekem, de sajnos valamikor észre se vesz.pl: tegnap szerintem elég csinosan öltöztem, mindig természetes vagyok és boldog/mosolygós, de vannak olyan napok,amikor nagyon boldog pillanatok vannak. a héten pélául szemtanúja voltam, hogy ahogy elmentem mellette a haverjai nagyon mosolyogtak, összesúgtak és nagyon piszkálták,miközbe engem figyeltek, ő pedig nagyon mosolygott és nézett, de ahogy én is mosolyogva ránéztem, halványan mosolyra húzta a száját és elpillantott :D

2016. szept. 30. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggód túl, gyerekszerelem, valamint egy 12 éves fiú még éretlen egy kapcsolatra, azt se tudja mi az. Hamarosan elballagsz, új közösségbe kerülsz, folyamatosan nyitni fogsz mások felé és fejlődik a gondolkodásod is. Vagyis még korai ilyeneken parázni :)
2016. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszod, lényegében igazad van, csak hihetetlenül tetszik és ajj!!! :D :)
2016. szept. 30. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
az 1-sőnek igaza van. Hamarosan gimibe mész lehet h megmarad a "barátságotok" de lehet h nem. és lehet h majd a gimibe vagy ahova mész találni fogsz egy olyan srácot aki már nem fél kezdeményezni.
2016. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zalán0208 válasza:
Figyu mi is 12 évesek vagyunk 8 hónapja járunk. És szeretjük egymást nagyon szerintem egy próbát megér nektek is, és akkor megismeritek egymás hibáit.
2016. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy tetszel neki, viszont úgy gondolom, hogy ez még nagyon az elején van. Vegyél erőt magadon és próbálj vele beszélgetni.
2016. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

utolsó légyszi privátba írj, hogy milyen tippeket adnál, hogy beszélgetésbe elegyedjünk!

2016. okt. 9. 16:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!