Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. Szerelmes belém ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Szerelmes belém ez a fiú? (további lent)

Figyelt kérdés

Na! Tehát arról van szó,hogy szerelmes-e belém ez a fiú?

Van amikor néz és amikor odanézek akkor elfordítja a fejét! Úszáson nem volt úszószemüvegem és felajánlotta h odaadja! leckeírásnál (azaz csak megcsináltam gyors szünetben) ideadta a füzetét és hellyel kínált! Unalmas előadáson messengereztünk!De van amikor egy másik lányt hív h oda üljön mellé! Most mivan? Szerelmes vagy nem? Elmondani nem merem h én az vagyok,mert akkor lehet h kinevet én meg leégek! lehet h elmondaná az osztályban a fiúknak! Mi legyen? Én szerelmes vagyok belé!

Csak normális válaszokat pls!Ja és olyan ne legyen h még túl fiatal vagyok!

13/L



#szerelem #Felsős évek
2016. okt. 1. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy még elég érett ehhez. (Nem azt írtam, hogy túl fiatal vagy, még mielőtt lepontoznál)

Viccet félretéve meg csak barátként kezel

2016. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy szerintem meg pont úgy kezel, ahogy másokat nem! nagyon sok lány szerelmes belé az osztályból! nem pontozlak le csak pls ILYET NE ÍRJATOK H MÉG FIATAL VAGYOK MEG H NEM VAGYOK ÉRETT! KÖSZI
2016. okt. 1. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem ha nem is szerelmes beléd, tetszel neki. El ne mondd neki, akkor biztosan elutasítana, mert nem volt rá felkészüve.

Kérd meg egy megbízható barátnődet/barátodat, hogy beszéljen vele erről, mi a véleménye, de olyat kérj meg, aki őneki is a barátja. És még fontos, hogy finoman térjen rá a témára. Nem szokás lányként szerelmet vallani. Érd el, hogy a fiú menjen utánad!

2016. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na! Köszi!
2016. okt. 1. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!